Луценко похвалився засудженим у Чернівцях корупціонером

Луценко похвалився засудженим у Чернівцях корупціонером

13.01.2019, 14:24

Генеральна прокуратура України за останній рік має багато перемог по боротьбі з корупцією – де в судах довели вину корупціонерів і винесли їм реальні вироки.

Успішні приклади на своїй сторінці в Facebook навів генеральний прокурор Юрій Луценко.

Він визнав, що найчастіше суд виносить "гуманний" вирок - штраф за неправомірну вигоду.

"Я вже не перший рік прошу Верховну Раду зробити мінімальним покаранням за хабар не штраф або умовний термін, а один рік реальної в'язниці. Поки не знаходжу розуміння. Однак не опускаємо руки, в неантикорупційних судах доводимо винність корупціонерів і отримуємо для них реальні вироки", - написав Луценко.

 Він нагадав, що корупцією чиновників вищого рангу за законом повинні займатися САП і НАБУ.

Вироком Садгріського райсуду м. Чернівці до П’ЯТИ років позбавлення волі засуджено завідувача сектором розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Управління Держпраці в області за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Посадовець вимагав та отримав від громадянина 1500 дол США хабара за позитивні висновки комісії, яка розслідувала факт смерті одного з керівників держпідприємства області, а саме визнання смерті останнього нещасним випадком, що пов'язаний з виробництвом.

Подібні вироки, за даними Луценка, корупціонери отримали на Дніпропетровщині, Львівщині, Чернігівщині, Луганщині, Вінниччині, Миколаївщині, Запоріжжі, Сумщині та в місті Чернівці. Корупціонери отримали терміни від двох до восьми років в'язниці.

"Крім реального терміну засудження також вироком суду підлягає конфіскація майна засуджених корупціонерів, а також діє заборона на право обіймати посаду на певний період", - підкреслив генпрокурор.

За матеріалами https://www.obozrevatel.com/

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.