Лібанова наполягає, що Довганича не цікавлять книги і 'Букініст'. Довганич валить все на опозицію

Лібанова наполягає, що Довганича не цікавлять книги і "Букініст". Довганич валить все на опозицію

16.08.2013, 19:43

Екс-директор книгарні "Букініст" Марина Лібанова, яка стала символом опору непродуманій реорганізації чернівецьких комунальних книгарень, спростовує дипломатичні заслуги претендента на посаду керівника "Буковинської книги" Віктора Довганича у врегулюванні конфлікту. Про це Марина Лібанова написала на своїй сторінці у ФБ. 

- Вот я так и знала, что основная заслуга Довганича за время его мнимого руководства Bukinist Chernovtsy будет "будто бы урегулирование конфликта" со мной, как бывшем руководителем!!!Поэтому я и не придала гласности тот факт, что часть магазина взята мной в аренду.

А ведь фактически самому Довганичу этот магазин не интересен, а только вот эта должность, которую он так и не получил. Руководитель из него, мягко говоря, слабенький: единственное,что он придумал для моего "усмирения" - это сделать своим - внимание!! - за-мес-ти-те-лем!!Я просто громко смеялась!

Тогда ему ничего не оставалась, как пойти на моё предложение и оформить мне аренду. В моем сегодняшнем положении оставаться в Букинисте на "птичьих правах" было уже утомительно.

Повторяю, никакой заслуги Довганича в этой истории нет, просто я сама в силу сложившихся обстоятельств по установленным порядкам не могла взять эту аренду, хоть и обращалась в департамент экономики. 

Коментар Віктора Довганича щодо ситуації навколо його призначення в.о. гендиректором "Буковинської книги"

Блоґ v-dovhanych.vkursi.com: Віктор Довганич

Дочекався, поки всі місцеві ЗМІ та інтернет видання повідомлять про вчорашнє засідання профільної комісії обласної ради, на якому розглядалось, в тому числі, і питання призначення в.о. генерального директора обласного комунального підприємства «Буковинська книга». Не буду давати оцінки тим виданням, які тупо скопіювали новину з інших джерел, навіть не змінивши заголовка.

Хочу зрозуміти, чому журналісти так однобоко висвітлюють новину, яку вважають важливою для суспільства. Якщо це непрофесіоналізм, то мені шкода поважні видання, в яких працюють такі журналісти. Хоча думаю, вони все прекрасно розуміють, така нині журналістика…

Ніхто не повідомив, що це призначення не просто директора, незалежно від прізвища, а надання можливості терміново зареєструвати підприємство «Буковинська книга», про що так не вірять опозиціонери. Згідно закону зареєструвати підприємство може тільки керівник, не важливо як його прізвище, який з моменту реєстрації несе повну відповідальність за діяльність підприємства.

Під час свого депутатства входив до складу саме цієї комісії, тому знайомий з регламентом її роботи не з інших джерел. Ще тоді була закладена процедура персонального голосування саме в цій комісії, на відміну від інших комісій, де можна було голос передати.

Знаючи публічну інформацію про те, що опозиція не вірить намірам влади створити комунальне підприємство, був впевнений, що як тільки з'явиться нагода вони підтвердять свою позицію реальними справами. Але не тут то було. Вся сутність намірів опозиції проявилась під час голосування. Депутат Сергій Юлик, просив не підставляти його перед партійним керівництвом, і що його три дні гвалтували минулий раз, коли він проголосував за моє призначення в.о. директора «Букініста», і щоб я не ображався, нічого особистого, це питання політичне. Зрозуміло, що цю позицію він доніс і до іншого депутата від «Фронту Змін» пана Малімоніка, який просто утримався.

І що в результаті?

Не міг собі представити таких дій опозиції, це не державницька позиція. Всього в комісії працює 13 депутатів, зрозуміло, що на наступному засіданні буде більше депутатів і питання буде вірішено. Але, час який тепер спливає працює проти книгарень, проти організації нормальної роботи підприємств. Борги збільшуються, як по оплаті за оренду приміщення, так і по виплаті заробітної плати, постачальники в очікуванні, а сезон може закінчитись так і не почавшись. Отже, винна знов буде влада. Чого ж ви хочете, панове опозиціонери?

Фото: Місто Ч

1


КОМЕНТАРІ (8)

не цените Вы, Марина Львовна, добро. 

avatar

Виктр

16 серпня 2013 15:01

Та опозиція тут ні до чого, Пане Вікторе. Є команда Бурбака М. ні за що не голосувати, якщо це пропонують не опозиціонери, і з будь якого приводу робити заяви про злочинну владу, навіть якщо то нісенітниці (а тепер хай розказує, що в нього син, а не дочка). Це така технологія і піар. Бо сам нічого путнього зробити не може. І для нього чим гірше - тим краще.     

avatar

)))))

16 серпня 2013 18:59

Якщо вже довганичі будуть керувати комунальними підприємствами, то це вже дійсно агонія цієї влади. Схаменіться, люди добрі... Це просто АНЕКДОТ.

avatar

Юрій

16 серпня 2013 19:38

Не смішіть людей, який з Довганича книгар. Подивіться лише на його харю, безкультур"Я, грубість, аморальність, дебілізм, зрадник і сраколиз. Сина влаштував в одА, кредитів набрав і не повертає, а тепер ще кудись преться. А при чому тут опозиція????

avatar

їлик

16 серпня 2013 22:56

Чоловіче, ти по суті щось сказати можеш. А харя і у Бурбака дай боже.
avatar

до Їлика

17 серпня 2013 09:49

Почитав коменти і бачу, що сайт перетворюється на помийне букінфо
avatar

Чернівчанин

17 серпня 2013 09:50

Довганіч це Буковинський "ШАРІКОВ"! 

avatar

Чернівчанин

17 серпня 2013 16:59

Як видно, Лібанову нічого не цікавить, крім неї самої. Всі екс-книгарі тільки директорами хочуть бути і все.

avatar

Yurik

19 серпня 2013 08:59