«Кинули» «Батьківщину», кинуть решту голосувальників: Продан грав у 'дурня', поки Каспрук не програв, а зараз грає у звичайні «наперстки», - Максимюк

«Кинули» «Батьківщину», кинуть решту голосувальників: Продан грав у "дурня", поки Каспрук не програв, а зараз грає у звичайні «наперстки», - Максимюк

12.10.2018, 14:50

Хто буде відповідати? - запитує депутат Чернівецької міської ради, голова фракції БПП-Солідарність у міській раді Василь Максимюк

"Ще зовсім недавно перед голосуванням за припинення повноважень міського голови лунало багато слів про те, що нова команда готова взяти на себе відповідальність за ситуацію в місті. Настав час самих себе спитати, де та команда? Хто зараз в Чернівцях влада, хто опозиція, хто в більшості, хто в меншості?

Мені здається, що мудра чернівецька громада вже розібралася з тим, де саме опинилося місто після тимчасової перемоги одних над іншим. Не буду називати це місце. Але воно знаходиться ще нижче, ніж було. 

Широко проанонсовані «кадрові перестановки» на щотижевих прес-конференціях в ратуші, які начебто мали забезпечити негайний успіх команді В. Продана, виявилися пшиком. Лава запасних, як мені про це доводилося казати й раніше, порожня, заповнювати вакантні посади просто немає ким. 

Просяться аналогії. Є гра у шахи, де Василь Сафронович ас. Але це велика теорія. Більш приземленою є гра у карти. В неї грали в «дурня» з міським головою, поки він не програв. А тепер реально пішла гра у звичайні призабуті «наперстки». 

Набридло чекати, коли нова влада покаже свою команду, людей з різних політичних сил, які свідомо, не на словах, будуть вести місто до процвітання. Немає її, так само як не було і у Каспрука. Є декілька депутатів, які згодні на будь-який «наряд» як у відомій кінокомедії про Шуріка. Є представник «Батьківщини», якого, судячи з усього, «кинули», як і всю їхню політичну силу. В знак «вдячності» за «правильне» голосування. І не маю сумніву, що так буде з іншими голосувальниками.

На цьому список закінчується. Корупціонери, які вільно себе почували при попередній команді, повертаються на посади і знову почуваються добре. Це тепер так не хвилює колишніх опозиціонерів до міського голови. 

При цьому в.о керівника міста старанно скидає з себе відповідальність за передбачені законом призначення, кандидатуру секретаря виконкому вперше висувалася депутатом, пропонується також подавати членів виконкому та заступників міського голови депутатами, що є протизаконним. 

Це не схоже на щире бажання особисто активно працювати на благо міста та нести відповідальність за свої дії. Це схоже на бажання швиденько «прихопити» і скупити голоси «простих людей» на майбутніх виборах. 

Саме тому нове керівництво не йде до людей, а тікає у соціальні мережі, де дійсний справ речей зовсім відрізняється від реалій міста. Де «лайки» своїх найманців підміняють справжнє ставлення людей, і де, в решті решт, розгорнувся піар. Але це тема окремої розмови.

Бажання брати в цьому участь залишається все менше. Готовий до спільної роботи. Але з ким? Де фахівці, кваліфіковані та політично не упередженні й відповідальні?!", - риторично запитує депутат Чернівецької міської ради, голова фракції БПП-Солідарність у міській раді Василь Максимюк.

1


КОМЕНТАРІ (2)

Що, пане Максимюк, Васька не дає роботи? Що, п.Максимюк очі повилазили і вам не видно змін в місті? Ще не все. Факт. Ще треба чимало зробити. Точно... Але це, без великих зусиль, набагато більше, ніж при вашому каспруку, пане Максимюк. Не плачте за бездарою... Не нийте, як кошеня за хвірткою.

avatar

Юрій

12 жовтня 2018 19:07

Пане Максимюк! При Каспруку не було с ким працювати при Прдан із ваших слів теж немає с ким працювати, а де ваші публічні конкретні пропозиції? Ви 1 до 1 другий Бурбак, Повністю підтримую пана Юрія.

avatar

Чернівчанин

12 жовтня 2018 22:31

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.