Козак 'розплатився' з 'Слугами…' за свого сина, який у виборчому партійному списку № 68, а кого підтримає Оксана Продан і що отримає натомість? - Петро Кобевко

Козак "розплатився" з "Слугами…" за свого сина, який у виборчому партійному списку № 68, а кого підтримає Оксана Продан і що отримає натомість? - Петро Кобевко

10.07.2019, 14:47

Лідери на трьох виборчих округах зняли свої кандидатури з виборів на користь партії президента “Слуга народу”.

Першим зійшов з дистанції гордість України, олімпієць Іван Гешко. Він балотувався на в.о. № 202. Іван заявив про свою підтримку партії “Слуга народу” і її висуванця там Максима Заремського.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гешко зійшов з виборчої дистанції

Другим знявся Василь Козак з в.о. № 204. Хоч він був висунутий Аграрною партією України, але підтримав іншу партію – “Слугу народу” та висуванця її Валерія Божика. Таким чином Козак “розплатився” “Слугам…” за свого сина, який у виборчому партійному списку № 68.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скандальний голова Сокирянської райради знявся з виборів

І з якогось дива знялась з виборів Оксана Продан, в.о. № 201.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оксана Продан знялася з реєстрації кандидаткою в народні депутати

Напевне, “Слуга народу” і її висуванка Олена Лис не може гарантувати перемогу Зеленському. Хоч Оксана Продан досі не озвучила, кого вона підтримує і на чию користь знялась з виборів, люди кажуть, що буде її заява про підтримку “Слуги народу”. А за це вона згодом може стати мером Чернівців. У крайньому випадку міністром або керівником автодору.

Час покаже, а редактор газети “Час” Петро Кобевко розкаже:

ДОВІДКОВО:

Ігор Баб`юк вважає нормальним процесом, що чернівецькі кандидати знялись з виборів

Нагадаємо: Іван Гешко знявся із виборів до українського парламенту з 202-го округу на користь кандидата від "Слуги народу". Те саме зробив і кандидат в нардепи Василь Козак, який балотувався по 204 округу. Змінила думку балотуватись до Верховної Ради і кандидатка на 201-му окрузі Оксана Продан. 

" Я вважаю це нормальним процесом. Думаю, це сталось, бо кандидати насправді оцінили свої можливості,  - прокоментував ІА АСС політолог Ігор Баб`юк, - якщо говорити про 201-ий округ, наскільки я знаю, кандидатка Оксана Продан провела внутрішньо-соціологічне опитування, подивилась рейтинги. Згідно із ними, вона не проходить у лідери, тому було вирішено не витрачати ресурси на знятись з виборів.  Кандидат по 203-му округу знявся на користь кандидата від діючого президента. Думаю, що там були деякі домовленості. Іван Гешко зрозумів, що не мав шансів пройти тому теж знявся з виборів. Він ішов на вибори, як самовисуванець, хоча мав намір іти від партії діючого президента", - сказав Ігор Баб`юк.

Журналісти ІА АСС поки не знайшли на сайті ЦВК офіційної інформації про зняття цих кандидатів з передвиборчих перегонів.

Джерело: https://acc.cv.ua/ 

- Кланові зв’язки ото сила і дисципліна. Навіть Оксана Продан «крила згорнула» та впала «тушкою» , аби лише людину команди – Віталія Михайлішина у рейтингу просунути. Жаль, що команді Зе вішатимуть локшину на вуха,що «подвиг» Оксани - то усього для їх кандидатки. 

- Є і плюс. Може нарешті водоканал наважиться почати ліквідовувати аварійний витік у каналізаційній мережі на вулиці Щербанюка,30, який Оксана Продан асфальтом закатала. Яма у новому асфальті буде цього разу невелика 1,5 м х 2м., - вважає чернівчанка Ірина Карімова.

1