Конфісковані гроші оточення Януковича підуть на посилення нацбезпеки та покращення інфраструктури, - Максим Бурбак (відео)

Конфісковані гроші оточення Януковича підуть на посилення нацбезпеки та покращення інфраструктури, - Максим Бурбак (відео)

19.05.2017, 17:00

Керівник фракції "Народний фронт" у Верховній Раді  Максим Бурбак під час години запитань до Уряду поцікавився у Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана спрямуванням та розподілом 1,5 млрд доларів, отриманих від конфіскації активів оточення Януковича.

"Скажіть, будь ласка, чи передбачає можливість при розподілі цих надходжень до державного бюджету, для продовження реформи по децентралізації і об'єднаних територіальних громад, профінансувати ЦВК для проведення місцевих виборів?", - запитав Бурбак у Глави Уряду.

"По-друге, після введення безвізового режиму чи передбачаєте виділення додаткових 200 млн грн на міграційну службу для того, щоб обладнати додаткові пункт видачі біометричних паспортів?", - звернувся до Володимира Гройсмана керівник фракції "Народний фронт".

Прем’єр-міністр повідомив, що перший транш вже зарахований до державного бюджету, але рішення про розподіл цих грошей будуть обговорювати спільно Уряд, Верховна Рада разом з Президентом України.

"Це буде мати два напрямки: посилення національної оборони та покращення  інфраструктури. З іншого боку - це буде сприяти розвитку національної економіки", - відповів Прем’єр-міністр Володимир Гройсман. 

1


КОМЕНТАРІ (1)

ото щоб бобола кулявлобів конфіскувати отоб було грошей. Янек пацан в порівнянні з крілем та іншою шоблою.  Бурбачок а як англійська нерухомість ? Скоро спитають

avatar

Ага

19 травня 2017 21:13

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.