'Коли маєш вплив на колегіальне прийняття рішень в депутатському корпусі, тебе ніхто не затримує': Садовий розповів про нові методи роботи бандитів в більшості міст України

"Коли маєш вплив на колегіальне прийняття рішень в депутатському корпусі, тебе ніхто не затримує": Садовий розповів про нові методи роботи бандитів в більшості міст України

02.12.2018, 10:15

Центральна влада України стоїть збоку й спостерігає за проблемами у багатьох містах України, де їх не вирішують через відсутність політичної волі в Києві.

Таку думку у великому інтерв’ю на Радіо НВ висловив Львівський міський голова Андрій Садовий, пише molbuk.ua

Він заявив, що багато справ на місцях залежать від однієї особи - президента.

"Президент країни - це камертон, який дає чистий звук, і цей чистий звук у містах та регіонах дає зростання. Якщо звук фальшивий, тоді навколо какофонія. От ми сьогодні живемо в такій великій какофонії, і ця гібридна війна, про яку ми дуже часто говоримо, вона ж, насправді, розгортається в самій же країні. Подивіться, наприклад, на Луцьк. У Луцьку два роки тому помер мер; що би мало відбутися? Верховна Рада оголошує вибори мера - цього не зробили", - розповів Андрій Садовий.

Він також нагадав ситуацію в Чернівцях, де влітку цього року був усунутий з посади міський голова Олексій Каспрук.

"Чи у Миколаєві зняли Сашу Сєнкевича незаконно. Слава богу, через суд повернувся, пройшов усі горнила, які тільки можливо. В Чернівцях мера зняли, в кожному місті є мільйон проблем, а центральна влада стоїть збоку і спостерігає. А їм вигідно, щоби люди в містах між собою сварилися, тому що тоді немає великих претензій до центру. А ти повинен бути гарантом, ти повинен захищати Конституцію та права людей", - повідомив Садовий.

"У нас сьогодні в більшості міст України реальна влада належить бандитам, криміналітету. Вони вже не ходять з автоматами, вони в костюмчиках, в краваточках, тому що якщо ти щось вкрав, то будеш сидіти, а коли ти маєш вплив на колегіальне прийняття рішень в депутатському корпусі, тебе ніхто не затримує", - додав Садовий.

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.