Коли офіційна частина закінчилися і замість Штрауса заграли Вєрку Сердючку, народ радісно потягнувся до кола – у ресторані були танці

Коли офіційна частина закінчилися і замість Штрауса заграли Вєрку Сердючку, народ радісно потягнувся до кола – у ресторані були танці

26.02.2012, 15:00

Класика і милосердя все ще програють канапкам

У Чернівцях, після трирічної перерви, відбувся муніципальний бал. Його сценарій за нового в.о. градоначальника не надто відрізнявся від попередніх – вітання, фуршет – тур вальсу – аукціон – «танці до упаду» під весільний репертуар музикантів ресторану. Незважаючи на деякі «круті» проколи, свято вдалося – гроші зібрані, гості задоволені.

«Перші особи» не танцюють

Червона доріжка, келих шампанського і вітання господаря балу Віталія Михайлішина та його дружини Тетяни – і бал починається…

Обласна влада своєю присутністю на дійстві не потішила незважаючи на заздалегідь анонсоване придбання 600-гривневих запрошень– не було ані губернатора Папієва, ні його першого заступника Галиця. Кажуть, свої запрошення напередодні вони віддали журналістам. Відтак начальник управління охорони здоров’я Ігор Шкробанець був чи не єдиним представником обласних владних ешелонів.

Недовго затримався на балу і заступник голови облради Валентин Маніліч – просто посеред благодійного аукціону він одягнув пальто і покинув ресторан. Натомість із мерії прийшли мало не всі начальники управлінь та їхні заступники. Нагодилися директори комунальних підприємств, ректор університету, приватні підприємці, «успішні чернівчанки». Завітали і артисти: від Заслужених артистів України Марії і Володимира Лобураків до «співаючого депутата» Віталія Ткачука.


З менталітетом не посперечаєшся, тому доцільніше все таки називати дійство не балом, а великою вечіркою. Що не кажи, а буковинці більше люблять хліб-сало, горілку і «двіжняк», а не високе мистецтво, синкоповане шосе, вальсову доріжку і дрес-код. Не знаю, як почувався під час свого виступу симфонічний оркестр та солісти філармонії, споглядаючи слухачів, які смачно жували канапки. Дехто з «інтелігенції» чавкав і сміявся навіть під час перегляду роликів про важкохворих діток.

Протанцювати традиційний для балу вальс для більшості присутніх теж виявилося «непідйомним» завданням, особливо для кавалерів – рухи дам приховували довгі сукні. Проте декого дрес-код таки підвів: спідниці «міні», надмірні вирізи, плаття з ботами або чобітками милували чоловіче око, але виглядали недоречно. Тож коли офіційна частина закінчилися і замість Штрауса заграли Вєрку Сердючку, народ радісно потягнувся до кола – у ресторані були танці.

Утім, учасники балу ще матимуть шанси реабілітуватися: організатори обіцяють, що відтепер – жодного року без балу. Тож до наступної зими беріть уроки танців і шийте плаття, панове!

Джерело статті: bnbnews.com.ua

На фото: Чернівецькі в.о.

(Джерело фото: https://www.facebook.com/profile.php?id=100003086492143)



КОМЕНТАРІ (2)

 Добре,, що хоч увас "баль" був відносно правильно оцінений. Про спавжні бали варто бул б знати.   Культуру формує також і преса. Тому варто звертати увагу на певні неточності.

Звернула мою увагу фоторафія в "Молодому буковинці"-"Штрафували за кожен кинутий папірець". В статті мова про чистоту вулиць і роботу двірників. Та на фото зображені не двірники, а євреї, яких влітку 1941 р. заставили прибирати Панську. Червона Армія тоді була за Прутом, вона тікала на Схід...Що це? "Скритий" антисемітизм? Ні, не думаю, ні! Це не антисемітизм скритий, як хтось міг би вирішити. Це звичайна неосвіченість (молодого журналіста),невігластво або неуважність. І подібних неуважностей , на жаль, багато трапляється у наших виданнях. Робота хорошого журналіста потребує широкої освіти, знань (і про місто). Просто життєвого досвіду. "МБ" є першою у нас газетою, принаймні за колом читачів. І саме тому прикрою є така "плутанина" на її шпальтах. На благодійні "балі" також слід було б дивитись і оцінювати їх не так однобрко. Дещо уважнвший, глибший погляд на наших благодвйників показав би справжню ціну їм і їхнім "балям". А то двірники стають благодійниками чи благодійники двірниками. Георгій Гіркий.

avatar

Георгій

07 березня 2012 23:36

Наконец-то дождалась!!! Отправляемся на отдых всей семьей! На берег черного моря, а шашлык жарим тут Отдых в Сергеевке на море
avatar

LenkaMC

17 серпня 2012 16:41