Керівниці 'Самопомочі' на Буковині і в Чернівцях хочуть повернути велику довіру до партії, яка була у людей перед місцевими виборами

Керівниці "Самопомочі" на Буковині і в Чернівцях хочуть повернути велику довіру до партії, яка була у людей перед місцевими виборами

08.06.2018, 16:03

Голови Чернівецької обласної та міської організації ПП "Самопоміч" Наталя Райлян та Ірина Ткачук спілкувалися сьогодні з чернівецькими журналістами. 

- Сьогодні в наш офіс «Самопомочі» ми запросили місцевих журналістів, - розповіла Наталія Райлян. - Я хотіла, аби це була така неформальна зустріч - щоб ми могли ближче познайомитися, почути думки журналістів. Адже і я – керівник Чернівецької обласної організації «Самопомочі», і новообраний керівник міської організації Ірина Ткачук – нові у політиці люди, ми обидві не були у жодній політичній партії до цього. А оскільки днями відзначався День журналіста, то ми дружньо спілкувалися за чаєм із журналістським тортом «Естерхазі»: із солодкими блокнотом, мікрофоном, диктофоном….

- Ми розповіли журналістам про те, що наш місцевий осередок поповнюватиметься новими людьми, що ми започатковуватимемо в офісі різноманітні лекторії для всіх бажаючих...

- Представники ЗМІ задавали нам багато питань, цікавилися, чи зможемо ми повернути ту велику довіру до партії, яка була у людей перед місцевими виборами. Я думаю, що зможемо. Принаймні, все для цього робитимемо. Ми готові слухати від журналістів конструктивні критичні зауваження, будемо запрошувати висвітлювати наші події.

- Також представники ЗМІ поцікавилися, з якими політичними силами «Самопоміч» співпрацюватиме тут на місці, кого висуватиме на парламентських та місцевих виборах. Як я сказала, працюватимемо з усіма, хто буде реально щось робити для розвитку міста та області, тільки це нас зможе об єднати. А щодо висунення кандидатів у депутати до місцевих рад та до Верховної Ради, то кожна кандидатура розглядатиметься дуже ретельно і виважено.

- Ми спеціально не дарували нашим ЗМІ ніяких брендованих сувенірів, не домовлялися про обов'язкове висвітлення нашої зустрічі, щоб це не сприймалося як загравання чи підкуп. Я переконана, що всім політсилам і засобам масової інформації потрібно будувати такий формат співпраці, який би показував і реальну роботу партії, і незаангажованість ЗМІ. Дякую всім журналістам, які прийшли, дякую за таку щиру і невимушену атмосферу спілкування, - наголосила Наталія Райлян.

1


КОМЕНТАРІ (1)

Давай до свидания!!!фсбшная свора 5-колоны

avatar

Самонемочь

08 червня 2018 22:59

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.