Головний 'фронтовик' Буковини Каспрук отримав членський квиток партії 'Батьківщина'

Головний "фронтовик" Буковини Каспрук отримав членський квиток партії "Батьківщина"

28.08.2013, 03:07

Народний депутат України Максим Бурбак прокоментував під час прес-конференції процес об'єднання на Буковині "Батьківщини" і "Фронту Змін".

 

У ексклюзивному коментарі «Ч» (http://micto.cz/) Олексій Каспрук підтвердив, що вже кілька тижнів є членом «Батьківщини». За його словами, наразі ще не всі члени фракції ФЗ у міській раді написали заяви про вступ до «Батьківщини», бо ще думають. Однак, на сьогодні, і фракція «Фронту змін», і фракція «Батьківщини» у Чернівецькій міській раді є лише формальністю. Тож він пообіцяв прикласти зусиль, аби їх розпустили.

1


КОМЕНТАРІ (13)

Олексій Павлович Вітаємо! Давно пора цього тупака Мунтяна відстронити від керівництва. Рішіть питання у Києві і ми вас підтримаємо тут! Тільки такі як ви і Максим Юрійович зможуть Батьківщину з багна витягнути 

avatar

Альона

27 серпня 2013 21:47

Каспрука на мера!

avatar

Фронтовик

27 серпня 2013 21:48

Точно буде у нас в Чернівцях мером мажорчик, як вилічиться від алкоголізму!

avatar

Знаючий

27 серпня 2013 21:51

Не поріть всяку херню в своїх коментарях.Якщо вам відомо статутні вимоги партії то керівника обирають на конференції а не призначають в Києві. Ось ми і обрали Мунтяна, його будемо підтримувати і виконувати всі його розпорядження. До вашого відома  ОПО  зараз дієва як ніколи і  надалі так буде.  А достойних фронтовиків радо приймемо в свою сім"ю і хай впрягаються до роботи.

avatar

Батьківщинівці

27 серпня 2013 22:29

Всі вже знають, що Мунтяна злили в Києві, лиш Батьківщинівці не знають.

Бурбак злив.

avatar

Олег

27 серпня 2013 22:47

Ми на виборах працювали, а тепер буде зозуля у нас керівником. Юля б такого не терпіла!

avatar

Справжній БЮТівець

27 серпня 2013 23:40

По-перше, а чого Каспрук має очолити Батьківщину? Федорук очолить. А, по друге, Мунтян ще може відкупитися. Возив же він гроші влітку до Києва, повезе ще раз восени. І відкупиться. Тільки нафіга йому та посада неясно. З нього такий політик, як з баби Параски. Влада його ніколи всерйоз не сприймала, сміються з нього позаочі, так само як з його дружбана Кушніра. 

avatar

Поінформований

28 серпня 2013 08:25

Каспрук ніколи не стане мером, поки зі мноу всі геделики не обійде!

avatar

П'янь

28 серпня 2013 08:45

 Ти мабуть сам по вуха в лайні, а не Батьківщина. Якщо хочеш ср..ку лизати Каспруку і Бурбаку роби це поза сайтом, а  Мунтян як керував Батьківщиною, так і буде керувати. Стосовно Бурбака то всі знають, що він може дивитися людині просто в вічі і нагло брехати.

avatar

Типу під ніком Альона

28 серпня 2013 14:54

Не заздріть, шановний! Тільки Максим Юрійович ф Олексій Павлович можуть зробити з сьогоднішнього БЮТу цукерку!
avatar

Альона

28 серпня 2013 14:56

Бурбак Максим Юрійович і Каспрук Олексій Павлович будуть керівниками обласної Батьківщини. А ви разом з своїм тупим Мунтяном залишитесь коло розбитого корита! ось так

avatar

Справжня Альона

28 серпня 2013 15:10

Може перестанете вже нагло використовувати нагло моє ім`я? Юлі - Волю! Бандитам - тюрми!
avatar

Альона нібито "Справжній Альоні"

28 серпня 2013 15:19

Спочатку хай створять собі Бурбак з Каспруком обласну Батьківщину, тоді будуть нею керувати, а ми  забили .... на таких "керовників"

avatar