Іван Мунтян: Ця історія успіху – гарний приклад того, як треба розвивати українське село

Іван Мунтян: Ця історія успіху – гарний приклад того, як треба розвивати українське село

22.03.2018, 21:24

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, звертаючись до жителів с.Михайлівка Глибоцької об’єднаної територіальної громади сьогодні, 21 березня, куди прибув разом із Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Австрія в Україні пані Герміне Поппеллер, Почесним консулом Республіки Австрія в Чернівцях Сергієм Осачуком, Почесним консулом Федеративної Республіки Німеччина в Чернівцях Олександром Шлампом та представниками моніторингової місії проекту Австрійської Агенції Розвитку та ПРООН «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей», щоб взяти участь у дегустаційній презентації продукції першої кооперативної буковинської сироварні «Добрі ґазди».

«Сьогодні ми є учасниками направду знаковою події: виходом в світ продукції кооперативної сироварні «Добрі ґазди», яка розпочала свою роботу минулого року. Вважаю, що ця подія ще на один крок наблизила нас до Європейського Союзу. адже відтепер глибоччани знають, що об’єднавши свої зусилля, можуть подолати будь-які труднощі та перешкоди на шляху до спільної мети. Гадаю, що ця історія успіху вкотре засвідчила безальтернативність нашого європейського вибору та стала ще одним гарним прикладом того, як треба розвивати українське село. Дякую нашим європейським партнерам, зокрема, Австрійській Агенції Розвитку, а також усім, хто долучився до відкриття кооперативу, за підтримку та за те, що вселили у наших краян віру у свої сили. Вірю, що ми не змарнуємо дані нам Богом шанси та можливості і з допомогою наших європейських друзів зробимо усе необхідне для покращення рівня добробуту людей», – відзначив керівник представницької влади регіону, звертаючись до присутніх.

Відтак, Іван Мунтян відзначив Почесною грамотою Чернівецької обласної ради голову сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Добрі ґазди» Миколу Рубанця.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради
1


КОМЕНТАРІ (2)

360

avatar

Чоботар

23 березня 2018 14:51

Сир з Мунтяном будемо робити на Мусоргського,2 на території нашого психхлібзаводу.

avatar

Чоботар

23 березня 2018 14:57

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.