Іван Мунтян привітав працівників карного розшуку Буковини зі 100-річчям створення служби

Іван Мунтян привітав працівників карного розшуку Буковини зі 100-річчям створення служби

17.04.2019, 22:14

З 100-ю річницею від дня заснування служби карного розшуку України керівництво, особовий склад та ветеранів Головного Управління Національної поліції в Чернівецькій області привітав голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян сьогодні, 17 квітня.

Так, у своєму вітальному слові керівник представницької влади регіону відзначив, що за сто років карний розшук зазнав величезних змін.

«Сьогодні це високоефективна, забезпечена кваліфікованими кадрами та відповідним технічним оснащенням служба, співробітники якої готові виконати завдання будь-якої складності. Більше того, карний розшук був та залишається одним з елітних підрозділів системи органів внутрішніх справ області. Тому не дивно, що буковинці з повагою ставляться до співробітників карного розшуку, довіряють їм та знають, що в разі будь-яких правопорушень посягань вони та їхні законні права будуть надійно захищені», – наголосив Іван Мунтян, звертаючись до присутніх.

Відтак, посадовець подякував співробітникам карного розшуку Буковини за службу, кращих з яких відзначив Почесними грамотами та годинниками, а також Подяками Чернівецької обласної ради.

1