Іван Мунтян повідомив про шантаж Чернівецької обласної ради окремими народними депутатами України

Іван Мунтян повідомив про шантаж Чернівецької обласної ради окремими народними депутатами України

05.12.2018, 10:03

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян повідомив про непоодинокі випадки шантажу і тиску на депутатський корпус обласної ради

Про це посадовець органу місцевого самоврядування заявив під час засідання Правління Української асоціації районних та обласних рад, що відбулося сьогодні в Києві за головування президента асоціації Сергія Чернова. 

- Так, поінформував учасників засідання про непоодинокі випадки шантажу і тиску на депутатський корпус обласної ради, - розповів Іван Мунтян учасникам Правління. - Власне розповів, що буквально вчора отримав лист за підписом одного з народних депутатів України з «проханням» переглянути нещодавнє рішення обласної ради про обґрунтовану відмову у наданні погодження Держгеонадрам України на продаж на аукціоні спецдозволів на користування надрами на території Чернівецької області. У протилежному випадку нардеп обіцяє ініціювати внесення змін до чинного законодавства щодо відсторонення обласних рад від прийняття відповідних рішень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Чернівецька обласна рада не дозволила вивчати нафтогазоносні надра на Путильщині і Вижниччині

- Пригадав, що аналогічна ситуація трапилась й коли обласна рада схвалила перспективний план формування територій громад області зі змінами, які очевидно не влаштовували окремих народних депутатів України. Тоді також один із них обіцяв відсторонити обласні ради від процесу затвердження перспективних планів.

- Коментуючи окремі тези, що прозвучали під час обговорення, вкотре наголосив, що з боку Чернівецької обласної ради ніколи не було і не буде будь-яких перешкод чи блокування в області процесу децентралізації. Адже і перспективний план формування територій громад, і зміни до нього були схвалені обласною радою та подані на затвердження Кабміном. Навпаки, були випадки втручання у цей процес з боку деяких політиків з центру, які спричинили небажання окремих сільських рад брати участь в об’єднанні.

- Так, в процесі розгляду змін до перспективного плану депутати вносили свої зміни, підготовлені у результаті безпосереднього спілкування з місцевими жителями та депутатами відповідних місцевих рад. Зрештою, це абсолютно законне право депутатів, яке у них ще ніхто не забирав.

 - Мою позицію підтримав головуючий на засіданні Сергій Чернов, який наголосив, що такі випадки та ситуація в цілому потребують широкого громадського обговорення, а діалог центру з регіонами – нормалізації з метою цивілізованого вирішення відповідних питань, - розповів Іван Мунтян. 

1


КОМЕНТАРІ (1)

Хто сей нахраписто-шантажний деп?

Відкрийте, Йон завісу.

Щоб не скакав ніхто, мов з лісу!

avatar

міхал

05 грудня 2018 23:09

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.