Іван Мунтян підписав розпорядження: 24 липня відбудеться 23-я сесія Чернівецької обласної ради

Іван Мунтян підписав розпорядження: 24 липня відбудеться 23-я сесія Чернівецької обласної ради

13.07.2018, 22:15

Відповідне розпорядження голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян підписав сьогодні, 13 липня.

«На підставі статті 46-ї та частин 6 і 7 статті 55-ї Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 14 розділу ІІ Регламенту обласної ради VІІ скликання скликати 23-ю сесію обласної ради VІІ скликання

24 липня 2018 року в сесійній залі Чернівецької обласної ради (м.Чернівці, вул. Грушевського, 1) об 11.00.

На розгляд сесії внести наступні питання:

1. Про затвердження Комплексної програми охорони та збереження об’єктів культурної спадщини Чернівецької області на 2018-2022 роки.

2. Про внесення змін до Комплексної програми оздоровлення та відпочинку дітей Чернівецької області на 2016-2020 роки.

3. Про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік.

4. Про інформацію прокуратури Чернівецької області про результати діяльності органів прокуратури за підсумками роботи у першому півріччі 2018 року.

5. Інші.

На сесію запросити народних депутатів України від Чернівецької області, голову та заступників голови обласної державної адміністрації, прокурора Чернівецької області, начальника Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області, начальника Управління СБУ у Чернівецькій області, голів районних рад та районних державних адміністрацій, Чернівецького та Новодністровського міських голів, голів рад об’єднаних територіальних громад, голову облпрофради, окремих керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації, а також територіальних підрозділів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, представників засобів масової інформації», – йдеться у розпорядженні.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради
1


КОМЕНТАРІ (1)

Є  нагальне  питання! Треба терміново  міняти  керівника  газети  ЧАС,  П.Д.Кобевка,  як  людину- хамеліона.  Людину, що  за  роки незалежності  умудрився отримати  партквитки 16 партій, починаючи  з КПРС.  Людина,  що  міняє  своє політичне  ставлення до  подій  в Україні і області  кожні  пів року, НЕ  МОЖЕ  ПРАЦЮВАТИ  В  ЗМІ  ВЗАГАЛІ!

avatar

Йося

13 липня 2018 22:54

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.