Хтось же мав зайняти передостаннє місце?! - О. Фищук прокоментував рейтинг голів ОДА

Хтось же мав зайняти передостаннє місце?! - О. Фищук прокоментував рейтинг голів ОДА

16.04.2018, 13:21

За його словами Чернівецька область успішно розвивається

Голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук розповів представникам ЗМІ, що наша область розвивається успішно, а його передостаннє місце у рейтингу голів ОДА він не вважає поганим показником.

Про це повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.

"Під час розмови із кореспондентами «Громадського» голова Чернівецької облдержадміністрації Олександр Фищук у програмі «Громадське радіо у твоєму місті» сказав, що Буковина розвивається успішно, навівши переконливі статистичні дані", - йдеться у повідомленні ОДА. 

Він підкреслив також: коли це комусь не подобається, це ще не означає відсутності поступу. Відтак посадовець пожартував: «Хтось же мав торік зайняти передостаннє місце у рейтингу голів ОДА?! Та я завжди готовий поступитися своїм особистим рейтингом і рейтингом своєї політичної сили, тільки щоб область була серед кращих. І найголовніше, щоби це відчули буковинці через підвищення рівня свого життя.  Втім, остаточних підсумків розвитку областей за минулий рік ще немає, але за 2016-ий Буковина посіла 5-те місце в Україні», – Олександр Фищук.

Крім того, голова ОДА повідомив, що обсяг доходів обласного бюджету зріс на 1,59 млрд грн (+ 40,5%). Прикметно, що й за впровадженням медреформи Буковина значно випереджає інші регіони.

– У нашій, найменшій за кількістю населення, області свого лікаря обрали майже 19 тисяч буковинців. А найбільше декларацій підписав уже Новоселицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги. Він, разом із Мукачівським центром, став лідером в Україні за кількістю підписаних декларацій. А це означає, що наші медики успішно провели відповідну роз‘яснювальну роботу», – повідомив слухачам «Громадського» Олександр Фищук.

Джерело: acc.cv.ua/

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.