«Гроші розікрали»: Гончарук розповів, чому КПП «Дяківці» і «Красноїльськ» досі не працюють

«Гроші розікрали»: Гончарук розповів, чому КПП «Дяківці» і «Красноїльськ» досі не працюють

28.10.2019, 13:23

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив, що такі пункти пропуску, як "Дяківці" та "Красноїльськ" на Буковині не запустили в роботу у зв’язку з тим, що гроші на них "системно розкрадалися".

Про це глава уряду повідомив у своєму відеоблозі у неділю, 27 жовтня, пише molbuk.ua.

Зокрема, на запитання від чернівчанина Валерія Дутки щодо проблемних пунктів пропуску на Буковині, Гончарук дав таку відповідь:

"З інфраструктурою в Митної служби – величезна проблема. Кошти на будівництво нових пропускних пунктів системно розкладалися. Навіть були випадки, коли Україна брала гроші в кредит у інших країн, або брала їх в якості допомоги в інших країн, і їх просто не використовувала через те, що не могла нормально, "в білу", чесно провести тендерні процедури".

Він додав, що "були випадки, коли взяті кредити було просто розікрадено без жодного виконання будь-яких робіт".

"Тому всі ці "хвости", звичайно, нам доведеться зачищати". – сказав прем’єр-міністр.

Він додав, що дав доручення главі Митної служби Максимові Нефьодову протягом двох тижнів підготувати цілісну стратегію.

"Для того, як має розвиватися митна інфраструктура зараз. Для того, щоб нам не було соромно. Для того, щоб були не лише КПП, для того, щоб були дороги підведені, і щоб було необхідне обладнання. А такі КПП треба обладнати сканерами, які дозволятимуть бачити, що перевозять фури, які там проїжджають", – сказав Олексій Гончарук.

Джерело: molbuk.ua

1