Гройсман запевнив Бурбака, що Кабмін скличе спеціальну комісію з приводу диверсії фірташівських газових монополістів

Гройсман запевнив Бурбака, що Кабмін скличе спеціальну комісію з приводу диверсії фірташівських газових монополістів

07.12.2018, 12:10

Під час години запитань до Уряду народний депутат України Максим Бурбак звернувся до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана відреагувати на диверсію фірташівських газовиків, коли по всій Україні, та в Чернівецькій області, відключають газ і тепло.

Прем'єр-міністр України запевнив, що в середу Кабмін скликає спеціальну комісію з приводу свавілля газових монополістів. І підтвердив, що жодних підстав для відключення газу немає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бурбак вимагає від СБУ та Генпрокуратури відреагувати на диверсію фірташівських газових компаній

1


КОМЕНТАРІ (2)

                                   ВІДПОВІДЬ

                      на відзив позовної заяви

      про предмет спору, вимоги, підстави, зміст, докази,

                         аргументи, заперечення та інше

                         виключно по суті справи

        В провадженні Першотравневого міськрайонного суду знаходиться цивільна справа № 725/5727/18 за позовом 26-ти позивачів до відповідача ПАТ «Чернівцігаз».

       Позивачі вважають вимоги Відповідача (ПАТ «Чернівцігаз»), викладені у його відзиві безпідставними, та такими, що викладені у неприпустимій формі/риториці. Більше того, у відзові викладена НЕДОСТОВІРНА, та ЩЕ Й НЕГАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ, яка ВИРАЖАЄ НЕПОВАГУ ДО СУДУ, ПАПЛЮЖИТЬ та ПРИНИЖУЄ ЧЕСТЬ І ГІДНІСТЬ ПОЗИВАЧІВ і ЇХ ПРЕДСТАВНИКА Гекова Г. О., а також ДИСКРЕДИТУЄ ЙОГО. Такі неправомірні дії відображені в ЗУ «Про інформацію», а саме – 

    Стаття 27. Відповідальність за порушення законодавства про інформацію 

    1. Порушення законодавства України про інформацію тягне за собою дисциплінарну, цивільно-правову, адміністративну або кримінальну відповідальність згідно із законами України. 

        Таким чином, Відповідач сам грубо порушив вимоги ст. 178 ЦПК України включно з ч.8 цієї ж статті (У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами). До того ж, Позивачі звертаються до суду з проханням відреагувати на неприпустиму письмову риторику представника Відповідача Миронова С. І. та притягнути його до відповідальності за неповагу до суду!

 

     Геннадий Геков, независимый гражданский активист, правозащитник. Буковинський громадянин ХХст., Академія громадянина (095-474-37-54)

avatar

Правозащитник

07 грудня 2018 21:47

        До тех пор пока мы будем только плакаться, или сотрясать воздух своими проклятиями в сторону обнаглевших до предела природных монополистов НИЧЕГО НЕ ИЗМЕНИТСЯ. Наоборот, ситуация будет ещё больше ухудшаться.

         Пришло время, когда надо объединяться и помогать каждому и всем ДЛЯ БЛАГА ВСЕХ!!!

         3 декабря начался беспрецедентный суд 26-ти истцов против ПАТ "Черновцыгаз" и ТОВ "Черновцыгаз Сбыт". Судебные заседания проходят в Первомайском районном суде г.Черновцы.

        Главенствующий судья Нестеренко Е. В. Защитник (представитель) истцов Геков Г. А.

        На первое подготовительное судебное заседание явились 24 истца со своим представителем (защитником) Г. Гековым. А также пришли, представитель третьего лица ТОВ "Черновцыгаз Сбыт" и представитель ещё одного третьего лица ГУ "Госпродпотребслужба" в Черновицкой области. Пришло ещё человек десять, чтобы поддержать тех, кто не побоялся выступить против газовых негодяев. А вот от ответчика (ПАТ "Черновцыгаз"), БЕЗ УВАЖИТЕЛЬНЫХ ПРИЧИН, никто так и не явился. Что ещё раз подтверждает цинизм беспредельщиков марионеток Фирташа.

         2-е судебное заседание состоится 26.12.2018 года в Первомайском суде. Начало в 10:00.

                  Приглашаются все желающие. Поддержите смельчаков!   

 

     Геннадий Геков, независимый гражданский активист, правозащитник. Буковинський громадянин ХХст., Академія громадянина (095-474-37-54)

avatar

Правозащитник

07 грудня 2018 21:49

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.