Голові Сокирянської РДА Бескупському оголошено догану за провал децентралізації

Голові Сокирянської РДА Бескупському оголошено догану за провал децентралізації

13.03.2019, 16:20

Кабінет міністрів України притягнув до дисциплінарної відповідальності голову Сокирянської районної державної адміністрації Петра Бескупського.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні, копію якого на своїй Facebook-сторінці опублікував народний депутат Максим Бурбак, пише molbuk.ua

У документі зазначається, що Бескупського притягнуто до дисциплінарної відповідальності через неналежне виконання посадових обов’язків у частині забезпечення проведення реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, надання організаційної підтримки добровільному об’єднанню територіальних громад і приєднанню до ОТГ на території Сокирянського району.

У своєму дописі Бурбак повідомив, що він неодноразово звертався до керівництва Чернівецької ОДА з вимогою звільнити чиновника.

"Але мені відсилали лише відписки. Певно він якимось чином все вирішував. Або аграрні козачата-латифундисти допомагали. Звернувся до Уряду. І коаліційний Уряд, усвідомлюючи повну бездіяльність в цьому питанні чернівецьких чиновників, встав на захист реформи та об’єднаних територіальних громад, які були створені не завдячуючи, а всупереч місцевим чиновникам та феодалам, які їх кришують. Реформу з децентралізації не спинити. Сподіваюсь, що за цим рішенням буде і наступне: про звільнення всіх причетних до гальмування реформи на Сокирянщині", - йдеться у дописі нардепа.Раніше повідомлялося, що Бурбак закликав Гройсмана провести кадрові зміни у Сокирянському районі.

1


КОМЕНТАРІ (1)

Да крутий депутата за весь строк насилу натягнув на догану Під кінець каденцііі. Бо голови РДА призначаються на строк повноважень призидента  краще ти б йому подув в одне місце. Тобі максимчику доганою не обійдеться   ГОТУЙСЯ

avatar

Сокиряни

13 березня 2019 20:44