Життя під парасолею у Безріччі. Таїсія Наконечна презентує у Чернівцях нові книжки

Життя під парасолею у Безріччі. Таїсія Наконечна презентує у Чернівцях нові книжки

28.04.2018, 13:24

3 травня письменниця, перекладачка, художниця, авторка збірок «Безріччя» (2003) та «Солов’ї з Шаоліня» (2017) Таїсія Наконечна презентує у Чернівцях дві нові книжки: поетичну «Безріччя 2.0» та прозову «Життя під парасолею». Обидва видання нещодавно побачили світ у «Видавництві 21». «Дизайн «Безріччя 2.0» та «Життя під парасолею» розробила художниця Уляна Гілета. Презентація відбудеться у Медіа-центрі «BelleVue» (вул. Ольги Кобилянської, 2). Про нові книжки, про еволюцію світогляду, мистецтво, про те, як ведеться мешканцям Безріччя під їхніми парасолями, спілкуватимуться Таїсія Наконечна та модератор Інґа Кейван. Початок о 18:30. Приходьте з парасолями!

«Безріччя 2.0» для Таїсії Наконечної є важливим підсумком одного із творчих періодів. Про це свідчить і повернення до назви першої збірки. «Я б назвала цю книгу алюзією, – ділиться авторка. – І назва, і частина віршів, зокрема і той, що дав назву книжці – така собі алюзія на попередню збірку. Принаймні, я то бачу саме так. Обираючи назву для цієї збірки, перебрала кілька різних варіантів, але жоден у моєму персональному сприйнятті, що називається, не зрезонував з її наповненням - так, ніби, бракувало якоїсь частини пазлу. А потім якось, вкотре перечитуючи вірші і роздумуючи над спільним ім'ям для них, подумала собі, а що, коли скористатися з назви першої моєї збірки? І пазл склався. Так з’явилась ідея взяти назву «Безріччя 2.0».

Щодо «Життя під парасолею», то це книжка своєрідних оповідань-спалахів, моментальних емоцій, відчуттів, реакцій на світ, людей, події. Ця книжка зображує підпорядкованість косинусоїді творчого процесу і водночас вона є такою собі антирезиґнацією. От що говорить про концепцію цього творчого проекту Таїсія Наконечна: «…книжка є посвятою тим моїм друзям, далеким і близьким, чиї життя обірвалися раптово і трагічно, з різних причин, за останні кілька років, чиї життя і передчасна смерть спонукали прагнути змін, кардинально змінити свої стосунки з навколишньою дійсністю і використовувати кожен шанс, дарований Богом».

Таїсія Наконечна, «Видавництво 21», Медіа-центр «Belle Vue» запрошують усіх 3 травня на презентацію та до такого цінного в епоху віртуальності реального спілкування на теми близькі і важливі кожному.

Довідка про Таїсію Наконечну: http://www.books-xxi.com.ua/brands/nakonechnataisiya

 Інґа Кейван, PR-менеджер «Видавництва 21»

1