Фищук вважає прикметним, що 'ситуацію з обшуками коментував фігурант звернення громадських активістів - керівник Управління захисту економіки в Чернівецькій області Іван Тичина, проти якого прокуратура відкрила кримінальну справу'

Фищук вважає прикметним, що "ситуацію з обшуками коментував фігурант звернення громадських активістів - керівник Управління захисту економіки в Чернівецькій області Іван Тичина, проти якого прокуратура відкрила кримінальну справу"

07.03.2018, 11:13

У Чернівецькій обласній державній адміністрації прокоментували спецоперації правоохоронців, які учора, 6 березня проводили обшуки в офісах і квартирах близьких родичів голови ОДА Олександра Фищука.

 Про це йдеться у повідомленні прес-служби ОДА, яке було поширене у вівторок пізно ввечері. 

 "Зважаючи на останні публікації в засобах масової інформації з приводу обшуків, які ЗМІ пов’язують з головою ОДА Олександром Фищуком, прес-служба повідомляє наступне. До голови облдержадміністрації надійшли звернення від громадських організацій, в яких ішлося про вчинення злочинів у сфері службової діяльності керівником Управління захисту економіки в Чернівецькій області Департаменту захисту економіки НП України Іваном Тичиною та начальником Чернівецької митниці ДФС Миколою Салагором, передбачених Кримінальним кодексом України стаття 364 (зловживання владою та службовим становищем), 365 (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу), 367 (службова недбалість)", - йдеться у повідомленні.

 "Вказане звернення, на виконання вимог Закону України "Про звернення громадян" голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук відправив у відповідні міністерства та НАБУ для перевірки викладених фактів та вжиття необхідних заходів", - повідомляє прес-служба.

 "Не виключаю, що відправлені матеріали могли послужити причиною так званих "дзеркальних заходів" у вигляді обшуку в моєї доньки. Тим паче, що обшуки проводило Управління захисту економіки у Тернопільській області, мабуть, колеги вирішили заступитися за своїх", - цитує прес-служба ОДА голову Олександра Фищука.

 "Прикметно, що на одному з телеканалів ситуацію з обшуками коментував фігурант звернення громадських активістів - керівник Управління захисту економіки в Чернівецькій області Іван Тичина, проти якого прокуратура відкрила кримінальну справу", - зазначається у повідомленні.

 ***

 Нагадаємо, 6 березня правоохоронці проводили обшуки за кількома адресами у Чернівецькій області. За даними ЗМІ, власниками помешкань, де тривала спецоперація, начебто є люди, пов’язані із контрабандою. Серед них називали близьких родичів голови Чернівецької ОДА Олександра Фищука, - пише molbuk.ua

 Сам Фищук підтвердив, що обшуки відбулися у його доньки та сватів. Натомість він зазначив, що його невідомо, у рамках якого кримінального провадження правоохоронці проводили цю спецоперацію.

 В управлінні захисту економіки в Чернівецькій області повідомили, що обшуки проводилися у рамках розслідування "тяжких та особливо тяжких економічних злочинів".

 Водночас Фищук заявив, що він не виключає, що обшуки могли проводити через матеріали, які він направив на посадовців міністру МВС Арсену Авакову та в Державну фіскальну службу.

1


КОМЕНТАРІ (1)

"Примечательно" російською не є правильним перекладом "прикметно", - українською. 

Купуємо попкорн і чекаємо поки фронтовики Салагор, Бурбак і Фищук не перегризуть один одному горлянки.

avatar

09 березня 2018 07:05

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.