Фракція ВО “Батьківщина” у Чернівцях проти Каспрука

Фракція ВО “Батьківщина” у Чернівцях проти Каспрука

08.10.2018, 14:43

У політичній партії "Батьківщина" заявили, що однією з причин голосування депутатів цієї політсили за відставку мера Чернівців Олексія Каспрука, були "складні взаємини між фракцією та мером".

Про це сьогодні на прес-конференції повідомив заступник голови Чернівецької обласної організації партії Василь Мельник, пише газета "Час".

Він, зокрема, сказав, що "дуже складно складалися взаємини між фракцією "Батьківщина" і Каспруком як міським головою. Очевидно, це і стало тією підставою для такого голосування".

Водночас він додав, що чернівчани "байдуже сприймають відставку мера".

"Я спілкувався з багатьма жителями міста, і мене справді цікавило, як люди ставляться до того, що відбулося. Ви знаєте, люди якось байдуже це сприймають, і навіть не завжди знають, хто там і як голосував", - повідомив Мельник.

Також він зазначив, що на рівень підтримки виборцями партії "Батьківщина" не вплине те, що депутати цієї політсили голосували за відставку Каспрука.

"Я думаю, що вплине на результати голосування на наступних виборах те, як спрацюють партійні організації з виборцями, а не те, як проголосували у міській раді за відставку Каспрука", - сказав В. Мельник.

Водночас він порівняв відставку Каспрука з тим, як у 2011-му році окремі представники "Батьківщини" проголосували за відставку міського голови Миколи Федорука.

"Цього разу зовсім інша ситуація. Тоді мова йшла про співпрацю з Партією регіонів, а зараз абсолютно інша ситуація. І тут не було такого адмінресурсу, який був тоді, під час голосування по Федоруку. То зовсім інша була ситуація. Фракція, як вважала за потрібне, так і голосувала. Я вважаю, що нічого страшного тут немає", - сказав заступник голови обласного осередку, додавши, що відставка Каспрука була реалізована у межах закону "Про місцеве самоврядування".

На запитання журналіста Петра Кобевка, чи проситиме партія "Батьківщина" вибачення у чернівчан у випадку, якщо суд визнає незаконним рішення про дострокове припинення повноважень Каспрука, Василь Мельник відповів:

"Тоді це рішення треба буде виконувати. Я не можу сказати зараз про те, як буде вчиняти міська організація".

Відповідає перший заступник голови Чернівецької обласної організації ВО “Батьківщина” Василь Мельник:

Джерело: https://chas.cv.ua/politics/49890-fraktsiya-vo-batkivshhyna-u-chernivtsyah-proty-kaspruka.html

1


КОМЕНТАРІ (3)

avatar

09 жовтня 2018 09:15

avatar

09 жовтня 2018 09:16

все фракции против каспрука ! Он лабух

avatar

Коля

09 жовтня 2018 11:09