Екс-нардеп з Чернівців хоче в КС скасувати постанову Ради про нові райони

Екс-нардеп з Чернівців хоче в КС скасувати постанову Ради про нові райони

22.07.2020, 18:05

Колишній народний депутат Максим Бурбак підготував подання до Конституційного суду щодо визнання неконституційною постанови Верховної Ради України про ліквідацію та створення нових укрупнених районів.

Про це Бурбак повідомив на власній сторінці у Facebook.

Він зазначив, що звернувся до керівників фракцій у Верховній Раді, які не підтримали цю постанову, із проханням подати це подання до Конституційного суду.

"Як і обіцяв минулого тижня, звернувся до фракцій у Верховній Раді, які не голосували за Постанову про утворення та ліквідацію районів, подати подання до Конституційного суду стосовно невідповідності прийнятої Постанови положенням Конституції. Проект подання розробив та додав до листів. Спільними законними зусиллями зупинемо профанацію реформи адміністративнотериторіального устрою. Нагадаю, що Постанову не підтримали фракції ЄС, Батьківщина та Голос", – зазначив Бурбак.Верховна Рада затвердила постанову  про ліквідацію та утворення нових районів. Вона передбачає ліквідацію чинних районів та утворення нових укрупнених районів.

Згідно з цим рішенням, на Буковині замість 11-ти районів будуть три нові – Вижницький (з центром у м. Вижниця), Чернівецький (з центром у м. Чернівцях) та Дністровський (з центром у смт. Кельменцях).

Джерело: https://molbuk.ua/

1