Два підприємства, які належать родичці 'керманича' Сокирянщини і його поплічникам, отримали 27 млн гривень державної підтримки: у Фищука  для них лобіюють нові виплати

Два підприємства, які належать родичці "керманича" Сокирянщини і його поплічникам, отримали 27 млн гривень державної підтримки: у Фищука для них лобіюють нові виплати

09.10.2018, 21:59

І знову про проблеми садівників.

Лише минулого тижня з парламентської трибуни народний депутат України Максим Бурбак звернувся до Прем`єр-міністра щодо нагальної перевірки Антимонопольним комітетом України можливої змови переробників плодово-ягідної продукції задля суттєвого зменшення закупівельних цін.

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖБурбак вимагає розслідувати навмисне заниження цін на врожай фруктів і ягід

- Сьогодні в мережі розповсюджено інформацію щодо майбутніх акцій протесту садівників Буковини з метою компенсації збитків виробникам продукції та зміни цінової політики переробників. Це їх законне право, - каже народний депутат України Максим Бурбак. - Я переконаний, що Антимонопольний комітет повинен серйозно втрутитись в дану ситуацію. Адже минулого року за 1 кг яблука на сік давали 7 гривень, цього року не більше 70 копійок. Це призвело до того, що в садах повно яблук, яких навіть не збирають. Не вистачає грошей навіть на зарплату людям. Але категорично не підтримую ініціативу перекривати автомагістралі. Більш дієвим буде відверта бесіда з горе-керівниками окремих районів, які називаючись аграріями та декларуючи свою майбутню опозиційність (треба ж якось на майбутні вибори до парламенту готуватись), не гребують отримувати чималу допомогу з боку держави.

- Наводжу відповідь Мінагрополітики на мій запит. Два підприємства ТОВ « Буковинський сад» та ТОВ « Молодіжна аграрна спілка», одне з яких наполовину належить родичці «керманича» Сокирянського району, а інше у власності його поплічників, отримали в 2017 році понад 27 млн гривень з державної цільової програми. В цьому ж році їх покровителі з Чернівецької ОДА знов погоджують ці підприємства для отримання допомоги з держбюджету http://nordbess-news.cv.ua/dva-silskohospodarskyh-pidpryjem…. Але про це "козачата" мовчать. Легше розказувати байки про «неробу»-депутата та нишком рахувати гривні отримані з держбюджету! - розповів Максим Бурбак

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖБурбак просить Гройсмана збільшити фінансування цільової програми державної підтримки садівництва

- Я буду боротись за збільшення фінансування в бюджеті наступного року цільової програми допомоги садівникам, яка повинна прозоро та публічно бути розподілена між виробниками, - пообіцяв Максим Бурбак. -  Політичні ж прожекти місцевих "козачат" нехай фінансують з своєї кишені. Вони ж при владі в районі вже з добрий десяток років !!! 

СвÑ?Ñ?лина вÑ?д Maksym Burbak.

 Ð¡Ð²Ñ?Ñ?лина вÑ?д Maksym Burbak.

 

1


КОМЕНТАРІ (3)

Що про цю тему говорити,треба розуміти про що говориш

avatar

10 жовтня 2018 20:14

1. Держава нічого не помагає,кроме того,забрали у садівників, спочатку спец-режим,потім ПДВ, а в кінці ще й дотацію .   Друга теза , а до чого тут заводи ,заводи відштовхуються від світових цін на концентрат ,а ситуація проста , на одну тонну концентрата йде 7тон яблук! берем рахуєм 7тон яблук 1,4коп ціна для завода 9800грвн ,переробка 6000тисяч -15800грвн. Продажа кнцетрата 18000тисяч. 

avatar

10 жовтня 2018 20:27

Рубайте поверх яблунь сонячні панелі і ложіть на ті врожаї!!! Шо хочете сказати шо нема грошей на вітряки чи батареї невірю а я блуками свиней годуйте а через рік до вас з заводу будуть машини за урожаєм присилати а ви їх на ,,,й буде гнати!)

avatar

123

10 жовтня 2018 22:05