Дотичні до секретаря міськради Василя Продана фірми завдали Чернівцям збитків на майже 4,3 млн грн

Дотичні до секретаря міськради Василя Продана фірми завдали Чернівцям збитків на майже 4,3 млн грн

15.04.2018, 17:53

У Чернівцях дотичні до секретаря міської ради Василя Продана підприємства завдали збитків територіальній громаді міста на суму майже 4,3 млн грн внаслідок порушення земельного законодавства.

Про це йдеться у актах з визначення збитків, заподіяних територіальній громаді міста Чернівці внаслідок порушення земельного законодавства, які оприлюднені у відповідних проектах рішень виконавчого комітету міськради, пише molbuk.ua

Так, у акті з визначення збитків, заподіяних територіальній громаді Чернівців через порушення земельного законодавства, йдеться, що громадянин Продан Василь Сафронович у період з 1 березня 2017 року по 14 березня 2018 року користувався земельною ділянкою на вулиці Університетській, 20 площею 0,1091 га для обслуговування будівлі без правопослідуючого документа на землю.

Комісія встановила, що розмір збитків, які підлягають відшкодуванню територіальній громаді Чернівців, становить 244 тис 244 грн.

Водночас комісія виявила порушення земельного законодавства з боку товариства з обмеженою відповідальністю "Бук ТБ". Зокрема, порушення полягає у користуванні трьома земельними ділянками (на вулиці Зеленій, 5-Д - Декабристів, 16-А площею 0,5704 га для обслуговуванні нежитлових приміщень без правопослідуючого документа на землю; на вулиці Зеленій, 5 площею 1,9690 га для обслуговування нежитлових будівель без правопослідуючого документа на землю та на вулиці Зеленій, 5-Б площею 2,1162 га для обслуговування нежитлових будівель без правопослідуючого документа на землю).

Комісія встановила, що загальний розмір збитків, які підлягають відшкодуванню територіальній громаді Чернівців, становить 4,03 млн грн.

Як відомо, власником ТОВ "Бук ТБ" є Оксана Бабіч - рідна сестра секретаря Чернівецької міськради Василя Продана.

Вказані акти з визначення збитків, заподіяних територіальній громаді Чернівців через порушення земельного законодавства, підписані членами комісії з визначення збитків, керівником якої є директор департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради Ярослав Городенський. Водночас у документах вказано, що на засідання комісії був запрошений Василь Продан, а також представник ТОВ "Бук ТБ", щоправда вони не з’явилися. Окрім того зазначається, що на момент підписання актів засідання покинув голова земельної комісії Чернівецької міськради, заступник керівника фракції "Рідне місто" Володимир Бешлей.

Питання щодо затвердження вищевказаних актів заплановані до розгляду на засіданні виконавчого комітету, яке відбудеться 24 квітня 2018 року.

Нагадаємо, раніше мер Чернівців назвав депутатів, які мають мільйонні борги перед містом.

Джерело:  molbuk.ua

1


КОМЕНТАРІ (4)

Цікаво, кого ще зазначена комісія притягнула за одне місце до відповідальності за аналогічне порушення чинного законодавства? Оголосіть весь список, будь ласка! Бо виходить якась упереджена справедливість. Але принаймні зрозуміло, чому Продан і вся його шайка-лєйка так бояться земельних питань. 

avatar

Не Проданом єдиним!

15 квітня 2018 20:43

що робить Прокуратура в Чернівецькій області? Чи Продани купили і їх ???

avatar

????

15 квітня 2018 21:46

До чого тут прокуратура?!!! Прокуратура повинна захищати інтереси держави. А інтереси громади провинна у першу чергу захищати сама територіальна громада. Хтось колись чув виступ хоч однієї громадської організації на захист законів про землю і проти хапуг-проданців-запродавнців? А у нас тих ГО - як собак стерилізованих, і думають вони тільки про жрачку і вигоду для себе. 

avatar

!!!!!!

15 квітня 2018 22:24

У прокуратурі працює сестра Оксанки. Так що у них і там усе схвачено

avatar

Прокуратура

15 квітня 2018 23:14

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.