Допоможіть мені почути звертання „Мамо!”

Допоможіть мені почути звертання „Мамо!”

14.11.2017, 15:50

Доброта та милосердя… Кожен сподівається, що вони не оминуть нас у важку хвилину. І це справедливо.

Чи здатне добро допомогти вилікувати Рокочу Вікторію Русланівну, маленьку жительку села Старий Вовчинець? Їй терміново потрібна ваша допомога!

Вдивляючись в усміхнене обличчя Вікусі серце розривається від болю, адже лікарі поставили страшний діагноз «Двобічна сенсоневральна глухота», потрібна кохлеарна імплантація.

Дівчинка перебуває в черзі для отримання системи імплантаційного слухопротезування за державні кошти за номером 345 (від 04.05.2017 р.). Але, на жаль, на даний час держава фінансує закупівлю слухових імплантатів в недостатній кількості. Вартість операції 30 000 євро. Вікторії 2,5 роки, операцію необхідно провести до 3-річного віку. В іншому разі окрім глухоти розвинеться ще й німота. Батьки не в силі зібрати необхідну суму за такий короткий проміжок часу, тому сподіваються на допомогу небайдужих людей.

Не залишайтеся осторонь чужої біди. Творіть добро і воно повернеться до вас сторицею.

Кожні перераховані навіть 5 грн. для Вікторії  дуже ВАЖЛИВІ! Дякуємо за допомогу!

РЕКВІЗИТИ для допомоги

Номер картки Приват банк – 5168757337565818

Отримувач: Рокоча Мар’яна Іванівна

Контакти:

моб.: +38 (068) 086 99 64 - Рокоча Мар’яна Іванівна (мама)

Сільський голова Старого Вовчинця Петро Остафійчук вдячний небайдужим жителькам села Світлані Корнієнко та Тетяні Романюк, які не просто відгукуються на чиєсь горе, а й намагаються залучити кожного хоч якось допомогти, підтримати ближнього. На разі, подарувати маленькій Вікторії повноцінне здорове життя і найбільше щастя — промовити найріднішій „Мамо!”.

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.