Дністровське водосховище на Буковині зарибили товстолобом

Дністровське водосховище на Буковині зарибили товстолобом

14.11.2017, 15:55

8 листопада 2017 року відбулось зариблення акваторії Дністровського водосховища, в районі с. Непоротове, Сокирянського району, Чернівецької області. Вселення здійснювалось в рамках програми «Фонду охорони навколишнього природного середовища України».

Зариблення відбулось з метою відновлення екосистеми краю шляхом вселення рослиноїдного виду риби, як природного біомеліоратора. У водойму випустили 11 113 екз. дворічок товстолоба. Загальна вага зарибку випущеного у Дністровське водосховище складала 3000 кг. Середня вага вселеного малька становила 270 г.

У заході взяли участь представники Фонду, обласних та районних профільних служб, які спільно з Чернівецьким рибоохоронним патрулем, громадою «Рибалок Буковини», Чернівецькою обласноюфедерацією риболовного спорту та Чернівецьким обласним благодійним фондом «Охорони довкілля» запустили рибу у Дністер.

Держрибагентство та Чернівецький рибоохоронний патруль висловлюють подяку усім учасникам робіт за небайдуже ставлення до рибних запасів України та покращення екологічної ситуації за рахунок зариблення.

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.