Для перенесення смітників з-під стін ліцею № 1 у Чернівцях можуть залучити поліцію

Для перенесення смітників з-під стін ліцею № 1 у Чернівцях можуть залучити поліцію

17.05.2018, 16:33

Нагадаємо, спеціальна комісія вирішила перенести контейнери з вулиці Університетської у двір.

Але виконати це рішення ніяк не вдається, адже кожна спроба залагодити проблему з сміттєвими контейнерами завершувалася скандалом.  

Спеціально створена комісія міськради вчора, 16 травня, вкотре підтримала попереднє рішення одо перенесення смітників у двір по вул. Університетській, 20. Але сьогодні це не вдалося зробити, бо мешканці,які живуть у будинках цього двору виступили проти цього перенесення. 

Сьогодні, 17 травня, комісія зібралася знову, але результату ніякого не вдалося досягти. Зрештою, після довгих дискусій, міський голова зобов'язав комунальників завтра, 18 травня, виконати рішення комісії і перенести сміттєві контейнери у двір, на Університетській, 20. Якщо треба, для перенесення смітників з-під стін ліцею № 1 у Чернівцях будуть залучати поліцію. Про це повідомив в.о. начальника департаменту ЖКГ міської ради Олександр Бурак.

Джерело: ІА "АСС"

Смітники з-під стін Чернівецького ліцею №1 обіцяють перенести вже 18 травня
Смітники з-під стін Чернівецького ліцею №1 обіцяють перенести вже 18 травня
 
У Чернівцях на скандальних сміттєвих баках, які розташовані на вулиці Університетській, з’явився напис з проханням прибрати їх із центральної частини міста.

Про це на своїй ФБ-сторінці повідомив активіст Артем Жук, пише molbuk.ua.

На альтфатерах з’явився напис "Заберіть!".Раніше повідомлялося, що мешканці Чернівців висловили обурення через те, що в самому центрі міста, поблизу ліцею №1 на вулиці Університетській розмістили сміттєві баки.

«Заберіть!»: на скандальних сміттєвих баках у центрі Чернівців з’явився напис

"Щодня повз сміттєві баки проходять тисячі чернівчан, і ви, я думаю, теж. Поруч - один з найкращих ліцеїв міста, де викладає всесвітньо відомий вчитель Пауль Пшеничка, повз смітники проходять всі екскурсійні маршрути для іноземних туристів. Рішення - перенести сміттєві баки у двір поруч. Є зручний заїзд для спецтранспорту, є де їх розташувати і за кілька годин вирішити проблему, яка тягнеться роками", - повідомив на своїй сторінці у Facebook громадський активіст Артем Жук.

Робоча комісія у міськраді вирішила, що вказані альтфатери мають бути перенесені у двір поблизу будинку на вулиці Університетській, 20.
1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.