Україна заплатить, Фірташ і Горда зароблять: Осачук поклопотав перед Зеленським за буковинську громаду, яка висловила йому недовіру

Україна заплатить, Фірташ і Горда зароблять: Осачук поклопотав перед Зеленським за буковинську громаду, яка висловила йому недовіру

30.09.2021, 16:55
Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук звернувся до Президента України Володимира Зеленського із проханням допомогти у відновленні газопроводу «Джурів – Банилів». Про це він сказав під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад.
 
«Це платформа, де ми чуємо кожну громаду, конкретні потреби людей. Тому я маю звернення і прохання від мешканців шести сіл Чернівецької області біля гір, які з радістю хотіли би розраховуватися за газопостачання, але вони не можуть, бо просто газ до них не доходить. Пошкоджена державна труба, і прохання, якщо можна, будь ласка, до опалювального сезону допомогти їм відновити газопостачання», – сказав голова ОДА.
 
 
Володимир Зеленський переадресував прохання Сергія Осачука голові «Нафтогазу» Юрію Вітренку. Той пообіцяв, що спільно із Урядом питання відновлення газопроводу вирішать. Його підтримав також Міністр енергетики Герман Галущенко.
 
«Ми знайдемо як це зробити і зробимо обов’язково», – зауважив міністр.
 
Нагадаємо, у червні 2020 року паводкова хвиля пошкодила газопровід «Джурів – Банилів», який обслуговував шість населених пунктів.
 
1