Депутати міськради залишили приватних перевізників, відмовилися купувати комунальні маршрутки, натомість Продан доручив терміново шукати вживані тролебуси

Депутати міськради залишили приватних перевізників, відмовилися купувати комунальні маршрутки, натомість Продан доручив терміново шукати вживані тролебуси

25.05.2018, 16:29

На позачерговій сесії Чернівецької міськради 25 травня депутати не проголосували за закупівлю маршрутних автобусів для "Чернівецького тролейбусного управління".

Депутати не розглянули програму “Комфортне місто”, де було винесено на розгляд питання про закупівлю комунальних автобусів на суму 36 мільйонів гривень за бюджетні кошти. 

Натомість сектеретар міської ради Василь Продан надав протокольне рішення департаменту ЖКГ терміново оголосити тендер на закупівлю вживаних тролейбусів. 

За інформацією міської ради, Чернівцям щонайменше потрібно закупити 9-10 великих автобусів, а щоби "закрити" пільгові маршрути - 29 середніх автобусів.

Також депутати відмовилися підтримати петицію №142 громадянина Мельника В.М. щодо роботи приватних перевізників.

Нагадаємо, у Чернівцях 15-18 травня 2018 року приватні перевізники не обслуговували автобусні маршрути загального користування. Так вони відреагували на відмову виконкому підняти тарифи на перевезення у маршрутках.

Сьогодні на позачерговій сесії депутати обговорювали петицію, яка набрала необхідну кількість голосів, у якій йшлося про необхідність відмовитися від послуг приватних перевізників і закупити маршрутки комунальному підприємству міста. 

Нагадаємо, депутати довго дискутували щодо проекту рішення цього питання. Зрештою,так і не погодили її, голосів за не набралося. 

Джерело: molbuk.ua та  http://acc.cv.ua/ 

1


КОМЕНТАРІ (2)

                        ЧЕГО И СЛЕДОВАЛО ОЖИДАТЬ!!!!!

1. ПРАКТИЧЕСКИ ПОЧТИ ВСЕ ДЕПУТАТЫ ЕЗДЯТ НА СВОИХ КРУТЫХ  ТАЧКАХ, ВКЛЮЧАЯ ПРОДАНА! Поэтому сытый голодного не понимает. На понятном языке - ИМ НАЧХАТЬ НА ПРОБЛЕМЫ ПРОСТЫХ ЧЕРНОВЧАН!!!

2. В. С. Продан УЖЕ ДАВНО СКУПИЛ БОЛЬШУЮ ЧАСТЬ ДЕПУТАТОВ (ВКЛЮЧАЯ "СВОБОДОВЦЕВ", "САМОПОМОЩИ" И "НАРОДНОГО КОНТРОЛЯ" вместе с "БАТЬКИВЩИНОЙ")!!!

3. "БПП" - ИЗНАЧАЛЬНО БЫЛИ И ЕСТЬ НЕГОДЯЯМИ УЖЕ ПОТОМУ, ЧТО ОНИ "ПОРОШЕНКОВЦЫ" И ЛИШЬ ДЕРУТСЯ ЗА ПОЛНУЮ ВЛАСТЬ В ГОРСОВЕТЕ С ПРОДАНОВСКОЙ СТАЕЙ. И ИМ ТАКЖЕ НАЧХАТЬ НА ЧЕРНОВЧАН!!! 

 

Геннадий Геков, независимый гражданский активист, правозащитник. Буковинський громадянин ХХI ст., Академія громадянина

avatar

Геннадий – ПРАВОЗАЩИТНИК

25 травня 2018 23:35

геков ты поц( как говорил москаль) иди на пенсию

avatar

Юра

27 травня 2018 09:52

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.