Депутата міськради зі 'Свободи', якого «взяли» на хабарі, посадили під домашній арешт (ФОТО)

Депутата міськради зі "Свободи", якого «взяли» на хабарі, посадили під домашній арешт (ФОТО)

17.11.2017, 17:34
У Чернівцях суд обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту депутатові Чернівецької міськради Андрію Кандибі, якого було затримано на отриманні хабара. Про це повідомляє molbuk.ua

Сьогодні відбулося продовження судового засідання щодо справи Андрія Кандиби, якого обвинувачують в отриманні неправомірної вигоди розміром 1200 доларів.

Суддя зачитав судову постанову, в якій зазначено, що суд вирішив відмовити у клопотанні прокуратури про обрання запобіжного заходу депутатові у вигляді тримання під вартою.

Водночас суддя повідомив про застосування до Андрія Кандиби запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту терміном до 16 січня. 2017 року.

За цей період на депутата поклали обов’язки прибувати до слідчого прокурора за вимогою, забороняти залишати місце свого постійного проживання без дозволу слідчого, прокурора чи суду з 22.00 по 06.00. Водночас депутат повинен здати слідчому закордонний паспорт.

Присутні у судовій залі однопартійці Кандиби та депутати міськради оплесками і вигуками "Слава Україні" зустріли судове рішення.

Раніше повідомлялося, що депутатові Андрію Кандибі інкримінують вимагання 1200 доларів США у місцевого жителя за сприяння у перемозі в конкурсі щодо оренди комунального майна.

У "Свободі" пояснили, за яких умов виключать з партії депутата Кандибу, якого зловили на хабарі в Чернівцях. 
 
Депутат від «Рідного міста» переконаний, що це зроблено для того, аби зірвати голосування за секретаря міської ради, - повідомляє  http://acc.cv.ua/. 
 
Василь Продан на прес-конференції заявив, що поліцію використовують у політичних цілях.  
 
«Затримання Кандиби – це маніпуляція, аби зменшити кількість депутатів, які на позачерговій сесії голосуватимуть за секретаря міської ради. Я звертаюся до поліцейських: припиніть займатися політикою! – заявив депутат. – Я буду звертатися до керівника буковинської поліція Сергія Пілігріма з вимогою не брати участі у політичній діяльності».
 
Василь Продан заявив, що знає про схеми, які застосовують, щоб зірвати голосування за секретаря міської ради.
 
«Депутатам дають гроші, аби вони не брали бюлетені, або не з`явились на сесії 23 листопада, - зазначив політик. - Суми стартують від 5 тисяч доларів».
 
Але на запитання журналістів, хто дає гроші і кому, Василь Продан не відповів.
 
"Якщо на найближчій сесії не буде обрано секретаря, депутати втрачають своє право пропонувати кандидатуру на його посаду, - додав Василь Продан. - Тоді свою кандидатуру вже буде пропонувати мер".

Фото "Молодого буковинця"

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.