Депутат Ростислав Білик на суді не визнав себе винним у підкупі виборців (ОНОВЛЕНО)

Депутат Ростислав Білик на суді не визнав себе винним у підкупі виборців (ОНОВЛЕНО)

27.03.2018, 12:25

Близько 20 хвилин всього тривало сьогоднішнє судове засідання у справі підкупу виборців у 2015 році, у якому звинувачують депутата Чернівецької міської ради Ростислава Білика

Сьогодні заслухали позицію підозрюваного щодо розпочатого кримінального провадження. За інкримінованою статтею (Стаття 160. Ч.4. Підкуп виборця, учасника референдуму) йому загрожує від 5 до 7 років, каже прокурор. 
 
 
Прокурор Микола Єремійчук звинуватив депутата Чернівецької міської ради Ростислава Білика у тому, що він у жовтні 2015 року передав 21 тисячу гривень організаторам підкупу студентів на місцевих виборах у студмістечку.

Про це прокурора повідомив сьогодні під час чергового судового слухання справи щодо підкупу виборців у Шевченківському районному суді, пише molbuk.ua

Зокрема, Єремійчук зазначив, що за матеріалами слідства, студенти віддавали свої голоси за 350 гривень на підтримку кандидата Ростислава Білика та мали фотографувати бюлетені.

За його словами, Білик під’їхав до діагностичного центру на вулиці Небесної сотні й передав організаторам злочину 21 тисячу гривень на реалізацію підкупу.

Водночас обвинувачений заявив, що не вважає себе винним, заперечивши інформацію прокурора.

Адвокат Білик у судовому засіданні запропонував спочатку провести дослідження письмових доказів, а пізніше допитувати свідків у справі. А вже після цього допитувати обвинуваченого.

Суддя повідомив, що з середини квітня він перебуватиме у відпустці та запропонував сторонам у судовій справі визначити дату для продовження засідання. Таким чином, вони домовилися про продовження судового слухання 22 травня о 10.00 та 23 травня о 14.00.
 
Джерело: http://acc.cv.ua/ та molbuk.ua
 
 

***

 Як відомо, під час місцевих виборів у Чернівцях у жовтні 2015 року спостерігачі зафіксували масовий підкуп студентів, які голосували за кандидата від партії "Рідне місто" Ростислава Білика.

 Пізніше правоохоронні органи висунули підозру Білику і провели обшук в його квартирі.

 Згодом Білик виїхав за межі України, а поліція оголосила депутата у розшук.

 У липні 2016 року Білик повернувся до Чернівців, і заявив, що кримінальне провадження, порушене проти нього - це наслідок боротьби з ним нардепа Максима Бурбака.

 Пізніше суд кілька разів продовжував депутатові особисте зобов’язання.

 У квітні 2017 року у Чернівцях генпрокурор Юрій Луценко заявив, що "справа із підкупом виборців фактично під загрозою, оскільки двоє свідків змінили свої покази".

 12 лютого суд переніс засідання у справі Білика у зв’язку з тим, що обвинувачений та його захист не з’явилися на судове засідання.

 28 лютого суд відмовив стороні обвинуваченого у задоволенні клопотання про відвід прокурора.

1


КОМЕНТАРІ (1)

І ця падаль ще огризається! Після того, як студентів за реалізацію його сценарію засудили, а ректор вигнав такого кандидата наук іє вузу. За дачу неправдивої інф-и -- білику подвійний термін ув"язнення!

avatar

Антон

27 березня 2018 21:27