Депутат Фищук з фракції БПП «Солідарність» в облраді мав би підтримати своїх побратимів по БПП в Чернівецькій міській раді, - нардеп

Депутат Фищук з фракції БПП «Солідарність» в облраді мав би підтримати своїх побратимів по БПП в Чернівецькій міській раді, - нардеп

07.08.2018, 18:10

Народний депутат України Максим Бурбак розкритикував позицію голови Чернівецької ОДА Олександра Фищука в ситуації з усуненням мера Чернівців.

- Мене обурила позиція голови Чернівецької ОДА Олександра Фищука. Хочу нагадати, що Олександр Григорович є депутатом фракції БПП «Солідарність»  в Чернівецькій обласній раді. І бодай по партійній лінії він мав би підтримати своїх побратимів по БПП в Чернівецькій міській раді. Не кажучи вже про те, що повинен був зробити, щоб незаконне рішення не було прийняте, - сказав Максим Бурбак

- Прикро, але виконавча влада в області слабка. Чому в Чернівцях, інших радах приймають незаконні рішення? Немає відповідального за загальним наглядом. Прокуратура вже не має функції загального нагляду, керівники ОДА і РДА ще не мають таких повноважень, і не хочуть цим займатися. Розумію, чому так є. Посадовці бачать, що з децентралізацією втрачають свої інструменти і повноваження. Тому реформа Конституції давно перезріла. Але вони бачать, як на сесіях приймають незаконні рішення, але навіть як фізичні особи не пишуть  заяви до суду про порушення. Бо це зайвий клопіт. Тому такі Продани плюндрують місто. Місто в заручниках у банди, яка має безкарність через  відсутність органу контролю.

- Тепер відповідальність за це незаконне рішення лягла і на Фищука, як на представника Президента України тут на місці. Так, він не має функції загального нагляду, але як у голови ОДА у нього є юридична служба і усі незаконні рішення, які приймає Чернівецька міська рада, можна оскаржувати в судах. Головне мати бажання, а не сидіти, чекати, поки ми з колегою Миколою Федоруком напишемо відкритого листа: може ви, нарешті, прокинетеся? Щось трапилося в обласному центрі, де  незаконно зняли обраного на загальних виборах мера.

- Частина цих діячів - Пуршага, Собко..., які  усували мера, є працівниками ОДА і підлеглими Фищука.  Я не закликаю діяти методами Папієва, але я не втомлююся повторювати: немає питань, хочеш бути в опозиції, займайся політикою, будь ласка. Але не приходь тоді з 1 по 5 число кожного місяця до каси за зарплатою з державного бюджету. За який, до речі, твоя політична сила у Верховній Раді не голосує.  Інколи буковинська толерантність більше нагадує щось зовсім інше: давайте усе порішаємо, домовимося між собою. Але з усіма не домовитеся. Вже є приклад Федорука, Каспрука. Не домовитеся щодо землі, яка належить міській громаді, але яку ви хочете роздерибанити. Обласна рада вже навіть дерева обліковує, як нерухомість. Це нонсенс!

Водночас Максим Бурбак звернувся до нардепів із БПП, які "несподівано стали близькими з Фищуком", заявивши, що "з ним вони перемоги не здобудуть".

Я зараз зайняв найкращу політичну позицію в Чернівецькій області. Я – фактично в опозиції до облдержадміністрації, обласної ради і міської ради. Тепер я згадую "веселі" часи 2012 року, коли я був опозиціонером", - сказав Бурбак.

 - Я хочу нагадати, що голова обласної ради, який підписує й затверджує бюджет області, так само відповідальний за стан області, як і голова ОДА", - сказав нардеп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За зняття мера з Бешлеєм фактично розрахувалися квартирою, тому вони кажуть, що всі інші теж беруть квартирами, - Федорук

На час відстуності мера громада має пильнувати, щоби банда просто не "розпиляла" бюджет Чернівців, - Бурбак 

У Чернівцях при владі "самозванець" Лжевасилій, - Федорук

1


КОМЕНТАРІ (2)

Спочатку потрібно, щоб лінивий каспрук хоч щось робив, як міський голова. А так - прийшов в "Містобуд" - довів до "ручки", обрали головою міста - хотів знищити місто... Не вийшло...

avatar

Юрій

07 серпня 2018 19:51

Не бездарному Бурбаку розповідати, що робити досвіченому Фіщуку. По  Каспруку всі розуміють, що той пішов під роздачу саме через негатив до його покровителя хапуги Бурбака. А в опозиції Бурбак вже давно, в опозиції до здорового глузду, порядності, людяності, чесності.

avatar

Почекун

08 серпня 2018 10:09