Деяких членів чернівецької Ради Майдану звинувачують у ганебній діяльності на догоду владі

Деяких членів чернівецької Ради Майдану звинувачують у ганебній діяльності на догоду владі

25.11.2014, 15:35

Раніше ми повідомляли: 

У ЧОО «Майдан» вирішили зняти голову антикорупційно-люстраційної комісії і виключити з об’єднання

1


КОМЕНТАРІ (7)

кулявлобні лжешлюхи на чолі з "чмстокровной" Абрамюк))) вчать хохлів як бути українцем, як піз""ти бабло людське та гуманітарку, як піз"ти бюджетні кошти на ліві бронікі ....))))) А хто проти,то кулявлоби состряпают ліві заяви і не тільки,бо кулявлобні КГБісти ФЕ..ст знают як стряпати ліваки і бабло)))

Змінити назву пора з ЧОО Майдан та ЧМО Хуйдан

 

ГАНЬБА! ГНАТИ ЦИХ БИДЛАМІВ КОРУПЦІЙНИЙ ЩО ПОНАБИРАЛИ ТУДИ ЗЕКІВ ТА ВСЯКОГО КУЛЯВЛОБНОГО НЕПОТРЕБУ!

В ШИЮ ГНАТИ!!!

 

 

avatar

буковинеці

25 листопада 2014 14:18

avatar

уважний

25 листопада 2014 14:42

Це все ширма для корупції... Вони понабирали туди комуняків і регіоналів... А як "безпредел" був так і залишився... Хабарі в кабінети носять... Слово ганьба вже не допомогає... У них совісті немає... Як говорить пан Ляшко, треба вилами виносити з кабінетів... Іншого виходу немає... Слава Україні!

avatar

Вольдемар

25 листопада 2014 16:37

А ХТО ТАКИЙ КРИВОРУЧКО ЗАПИТАЙТЕ ЖИТЕЛІВ С .КЕРСТЕНЦІ КОРУПЦІОНЕР ХАБАРНИК НОМЕР1 ЙОГО НЕДАВНО В ПЕРШОТРАВНЕВІМ СУДІ  ЛЮДИ БИТИ ХОТІЛИ , А ВІН ЗА СУДЮ ВОЙТУНА СХОВАВСЯ , БО МАВ ЗАЛИШИТИСЬ БЕЗРУЧКОЮ  СЛАВА УКРАЇНІ ПРАВДА Є ЗА НЕЇ ВАРТО БОРОТИСЬ.

avatar

аситорія

25 листопада 2014 18:23

А ХТО ТАКИЙ КРИВОРУЧКО ЗАПИТАЙТЕ ЖИТЕЛІВ С .КЕРСТЕНЦІ КОРУПЦІОНЕР ХАБАРНИК НОМЕР1 ЙОГО НЕДАВНО В ПЕРШОТРАВНЕВІМ СУДІ  ЛЮДИ БИТИ ХОТІЛИ , А ВІН ЗА СУДЮ ВОЙТУНА СХОВАВСЯ , БО МАВ ЗАЛИШИТИСЬ БЕЗРУЧКОЮ  СЛАВА УКРАЇНІ ПРАВДА Є ЗА НЕЇ ВАРТО БОРОТИСЬ.

avatar

аситорія

25 листопада 2014 18:23

Може і хотіли бити, бо не дає вам комунякам жити... Ти я бачу вже не добачаєш, що Caps Lock включила... А мені тебе дуже видно...  Вас треба вилами виносити з ОДА! 

avatar

Вольдемар

25 листопада 2014 21:05

Можна видалити нецензурні коменти?  Бридко читати.дякую

avatar

Адміністратуру сайту