Чинуш лобіює будівництво каплиці на площі Пресвятої Марії у Чернівцях

Чинуш лобіює будівництво каплиці на площі Пресвятої Марії у Чернівцях

09.11.2018, 12:04

Про це повідомила головний архітектор міста Наталія Хілько

- Мабуть, цей депутат дуже завинив перед Богом, бо взявся лобіювати будівництво ще однієї культової споруди в Чернівцях! - написала пані Наталія. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чинуш будуватиметься? Територію біля готелю “Буковина” виключили з переліку скверів

Чинуш просить Продана підняти заробітні плати працівникам Чернівціводоканалу

Депутату Чинушу від "Рідного міста", який винен Чернівцям мільйон за землю, виділять нову ділянку

 
1


КОМЕНТАРІ (13)

хай цей бик капличку біля готелю ставить там міста більше . Навіть дві ..

avatar

Сатана

09 листопада 2018 18:10

нащо Руїну вати турецьку площу ...краще фонтан чім ще одну хрестяку ... вже стіко цих капличок ..дійсно хай будуе в себе на Батьківщині

avatar

Джульета

09 листопада 2018 18:17

Интересуюсь что говорят по этому поводу Пушкова и Хилько .. ведь эта капличка будет ещё одной церковью, даже к гадалке не ходи .. блядь один крестяку на площадь всадил другой вместо фонтана церковь забацает .... точно валерка сиротюк- турист по святым местам за этим стоит ..людиии одумайтесь там же ваши дети отдыхают .. играют .. нет попам. Ни пяди земли этим проходимцам ... Продан ничего им не давай сохрани турецкий колодец...турецкую площад!!!!

avatar

Ионел

09 листопада 2018 18:32

Сатані та потурнакам (потуреченим). Намір депутата В. М. Чинуша підтримує православна громадськість міста, з ініціативи якої площі давно повернута назва Пресвятої Марії.  

avatar

В. Козьмик

11 листопада 2018 08:07

Наскільки мені видомо громада чернівецька трохи біш ніж декілька селюків .

avatar

Козьмику

11 листопада 2018 12:17

Наскільки мені видомо громада чернівецька трохи біш ніж декілька селюків .

avatar

Козьмику

11 листопада 2018 12:17

Ще раз напиши, тільки перед цим помилки виправ.

avatar

В. Козьмик

11 листопада 2018 12:49

  В Чернівцях турецької площі ніколи не було. При Австрії площа називалась  "Marien Platz", при Румунії - "Piata Sf. Maria".  Площа називалась на честь Богородиці, тому що там  знаходилась церква Успіння Пресвятої Богородиці у XVIII - XIX століттях.

 Церква називалась "Князівською", тому що її побудував князь -грек Маврокордат. І криниця називалась "Князівською". Про це написав історик Р.Ф. Кайндль в книзі "Історія Чернівців" 1908 рік.

 

avatar

Чернівчанка

11 листопада 2018 14:57

до каиндля История отсуствовала ?? Каиндль обслуживал императорские  амбиции своего времени 

avatar

Ионел

11 листопада 2018 15:14

Москаля Ионела тоді точно не було.

avatar

В. Козьмик

11 листопада 2018 21:09

Учи историю . Истрия это не бла-бла ., или торговля собственным народом

avatar

Кузьмуку

11 листопада 2018 21:57

Выйдите на ц площадь и почитайте грамоту!!!!

avatar

вай вай

12 листопада 2018 08:48

Выйдите на ц площадь и почитайте грамоту!!!!

avatar

вай вай

12 листопада 2018 08:48