Чернівці перетворюються на місто порожніх пляшок і сміттєвих зупинок - тотальне свинство показали одним відео

Чернівці перетворюються на місто порожніх пляшок і сміттєвих зупинок - тотальне свинство показали одним відео

07.07.2020, 16:39

Вулиці "прикрашають" купи сміття

Чернівці – унікальне мальовниче містечко на заході України, котре щороку приваблює тисячі туристів. Проте, схоже, зараз воно не готове в повній красі зустрічати своїх гостей. Адже на вулицях міста панує безлад. Далеко не поодинокими випадками є переповнені урни, неприбрані тротуари та узбіччя.

Останнім часом така картина стала нормою для Чернівців. Впродовж вже тривалого часу можна «милуватись» розкиданим сміттям на розі проспекту Незалежності та Небесної Сотні. Але не лише ця частина міста є такою занедбаною. Подібним чином виглядає зупинка Колос, що на вулиці Героїв Майдану. Гори сміття можна спостерігати і на Театральній площі. Місцеві жителі обурені таким ставленням до свого міста. Тому швидко відреагували на цю ситуацію в соцмережах, активно публікуючи фотографії переповнених смітників на вулицях та зупинках. Проте поки що чистіше не стало.

Мария Петрик

Автор

Джерело: https://cv.znaj.ua/ 

Тим часом, як повідомляє Центр реформ та розвитку - Чернівці, у міста виникла економія на послугах з прибирання та підмітання м.Чернівці в розмірі 2,65 млн.грн. За такою логікою якщо не прибирати місто можна зекономити куди більше. Стан прибирання вулиць міста ми бачимо щодня на власні очі, чи варто на цьому економити?

1