Чернівецьку область  сьогодні відвідує директорка представництва НАТО в Україні

Чернівецьку область сьогодні відвідує директорка представництва НАТО в Україні

12.03.2019, 10:40

З нагоди 70-ї річниці НАТО, у вівторок 12 березня 2019 року відбудеться візит до м. Чернівці Директорки Центру інформації та документації НАТО Барбори МАРОНКОВОЇ.

Щойно розпочалась протокольна зустріч в. о. голови обласної державної адміністрації Mykhailo Pavliuk з директоркою Центру інформації та документації НАТО Барборою Маронковою. 

Основне питання обговорення - важливість подальшої співпраці між Чернівецькою обласною державною адміністрацією та Центром інформації та документації НАТО у сфері євроатлантичної інтеграції.

Також у ході візиту директорки Центру інформації та документації НАТО до Чернівецької області, Барбора Маронкова зустрінеться за «круглим столом» з представниками засобів масової інформації області у зеленій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Об 11:30 пані Маронкова виступить із відкритою лекцією про НАТО як про глоабльного гравця та гаранта безпеки у часи гібридної війни і про співпрацю НАТО й України. 

Адреса: червона зала головного корпусу ЧНУ ім. Ю. Федьковича. Адреса: вул. Коцюбинського, 2.

О 15:30 відбудеться зустріч із журналістами, експертами, науковцями та громадсько-політичними діячами у форматі круглого столу щодо діяльності НАТО та сучасних викликів міжнародній безпеці. (перед тим, о 15:15 – брифінг для засобів масової інформації). Адреса: Зелена зала ЧНУ ім. Ю. Федьковича, вул. Банкова, 1.

Довідково: Барбора Маронкова (англ. Barbora Maronkova) — словацький дипломат. Директорка Центру інформації та документації НАТО в Україні. Центр інформації та документації НАТО відкрився у Києві у 1997 році з метою покращення рівня інформованості щодо НАТО та задля взаєморозуміння між Україною та НАТО. Центр надає інформацію, сприяє проведенню досліджень, а також фінансує здійснення проектів громадянами України та організаціями за темами, пов’язаними з діяльністю НАТО.

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.