Чернівецькій журналістці погрожують 'родинною помстою'

Чернівецькій журналістці погрожують "родинною помстою"

22.01.2015, 14:27

Журналістці порталу www.0372.ua Галині Єреміці в приватних повідомленнях у соцмережі Вконтакте погрожували за матеріал, опублікований на сайті. Про це Єреміца повідомила ІМІ.

Публікація від 17 січня “Директорку Великокучурівської школи під крики “Ганьба” забрала карета швидкої допомоги” стосувалася конфліктної ситуації навколо директорки Великокучурівської школи.

Після публікації про конфлікт в сільській школі в приватні повідомлення Вконтакте Галині Єреміці почали надходити погрози від родича директорки. Чоловік вказав, що “у багато в кого будуть проблеми, в тому числі і у тебе”.

А 21 січня журналістка отримала від нього повідомлення з образами і наступною погрозою “ти брешеш на мою родину. А родинна помста – це для мене важлива річ”.

Наразі журналістка готує заяву до міліції щодо погроз. Галина Єреміца пов’язує погрози журналістською діяльністю і вважає їх спробою тиску на неї.

 Джерело: ІМІ

1


КОМЕНТАРІ (7)

а тут пишуть що вона ніяка не журналістка http://fenixbud.com.ua/news/view/6666

avatar

Журналіст

22 січня 2015 13:20

бурбак вже в курсі чи нє? :::))))))

avatar

?

22 січня 2015 16:52

чого ви видаляєте коментарі там не було образ матюків ,а лише ПРАВДА?? де ваша свобода слова?

ГАНЬБА ВАМ!!!!

 

avatar

де коментарі?

22 січня 2015 17:31

ви не журналісти, ви (видалено адміном) (видалено адміном) (видалено адміном)

(видалено адміном) (видалено адміном) ГО Захист (видалено адміном)ЗМІ!

з Харкова кокоша з панчишиним для захисту викликали чи (видалено адміном)? якщо ще (видалено адміном) то (видалено адміном)(видалено адміном)!

бурбака підключати (видалено адміном)на місці!

(видалено адміном) (видалено адміном) (видалено адміном) до (видалено адміном) !

(видалено адміном) (видалено адміном) (видалено адміном) і (видалено адміном) (видалено адміном)!!!!!

(видалено адміном)(видалено адміном) (видалено адміном)не спинити!!!!! (видалено адміном)!!!!!!!!

 

 

avatar

Тарас

22 січня 2015 17:40

(видалено адміном)   чого ти видаляєш коментарі для тебе (видалено адміном) слів "бурбак,(видалено адміном),(видалено адміном),(видалено адміном),(видалено адміном),(видалено адміном)" ? чи ти вважаєш ці слова матюками? 

то для тебе матюки слова "бурбак, (видалено адміном)(видалено адміном)(видалено адміном)(видалено адміном)(видалено адміном)"  що ти їх повидаляв червоним?

ти настільки свободу слова любиш що видаляєш та правиш на свій лад кольором (видалено адміном)?

avatar

цікаво

22 січня 2015 19:57

О! а ця (видалено адміном) (видалено адміном) відколи стала "Чернівчанкою"???))))))) так вон позов в село суд відправляв))))))))))))))

 

(видалено адміном) не позорте цією (видалено адміном) місто Чернівці та  чернівчан!!!!!!!

avatar

Дон Педро Чупакабро

23 січня 2015 11:55

АГІЙ! ЦЕЙ ЧУВАК ЩО НЮХАЄ? ))))))))))))))

Петро ПланшековНехай почитають відповідні організації ( які мають захищати громадян) дописи під публікацією в Букньюз. Там продовжуються наклепи і погрози. По IP дуже легко знайти, хто це пише. Було б бажання.

avatar

Констянтин

24 січня 2015 10:43