Чернівецька обласна команда Саакашвілі готова до будь-яких методів захисту лідера

Чернівецька обласна команда Саакашвілі готова до будь-яких методів захисту лідера

27.07.2017, 18:39

Про це повідомив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ на Буковині Роман Ванзуряк

- Учора з’явилася інформація (в тому числі й від Міграційної служби України) про позбавлення Михайла Саакашвілі громадянства України, хоча офіційного підтвердження про це досі немає. Разом з тим ми, члени команди РУХУ НОВИХ СИЛ, були готові до такого повороту подій, але відмовлялися до кінця вірити, що Президент, якого привела до влади Революція Гідності, здатний на такий вчинок.

Михайло Саакашвілі останні кілька днів знаходиться не на території України, і Порошенко точно про це знав. Він спеціально їздив в Грузію, щоб домовитися про питання позбавлення громадянства Саакашвілі, офіційний візит був тільки прикриттям. Порошенко став таким самим, як Янукович. Він піде на будь-яку підлість, щоб знищити своїх політичних конкурентів. У Саакашвілі, свого друга з яким вони вчились разом, він бачить найбільшу загрозу, тому замість чесної боротьби вибирає ці путінські методи.

Зі свого боку, Чернівецька обласна команда Саакашвілі готова до будь-яких методів захисту Лідера. Ми оголошуємо мобілізацію всіх буковинських прихильників Михайла Миколайовича. Будемо діяти так, як цього вимагатиме ситуація. Наразі, як і всі прихильники Саакашвілі по всій Україні, ми вимагаємо надати всі офіційні документи, які б підтвердили чи спростували інформацію про позбавлення громадянства.

За нами правда. Ми переможемо!

Роман Ванзуряк
1


КОМЕНТАРІ (3)

Я не  поклонница  Михо.  В чем-то он  прав,  в чем-то авантюрист,... НО!  Вы, власть,  взяли его  в  команду, дали власть, гражданство, деньги,... Кто-то его  любит, кто-то  нет,  Но  нельзя быть  скотом,  сегодня  давая  молоко, а через минуту, копытом  выбивая  молоко  и  суя в  бок  рога... Дали ему "украинца",  ОН  ТЕПЕРЬ  ХОХОЛ!!!

avatar

НВ

27 липня 2017 18:58

ромка ванзуряк головне не пугни як будеш готовий. Невдаха ти наша  знову хочеш мерса??

avatar

Ян

27 липня 2017 23:02

Йому взагалі не треба було надавати громадянство - це раз. А друге  хай розбереться спочатку з своїм становищем у себе в Грузії .....  Третє - зрадив Юлю ось йому і повернулося дуже швидко. четверте - нормальні люди проекти не підтримують і тим більше в них не вляпуються.

avatar

28 липня 2017 19:20

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.