Чернівецька міськрада звернулася до керівництва держави з закликом продовжити мораторій на продаж сільгоспземель

Чернівецька міськрада звернулася до керівництва держави з закликом продовжити мораторій на продаж сільгоспземель

07.12.2017, 12:44

Сьогодні на сесії Чернівецької міської ради депутати 28-ма голосами підтримали звернення до керівництва держави з закликом продовжити мораторій на продаж сільгоспземель. Як повідомляє прес-служба партії ВО «Батьківщина», пропозицію такого звернення вніс керівник фракції «Батьківщина» в міській раді Олександр Пуршага.

«Зацікавлені особи називають вільний продаж землі сільгосппризначення ознакою прихильності до «ринкових цінностей» та до «права селян розпоряджатись власним майном»Насправді ж ідеться про скупку землі за безцінь та перетворення селян на кріпаків», – йдеться у зверненні.

Тож депутати вимагають у Президента України, голови Верховної Ради України та керівника Уряду вжити всіх необхідних заходів для недопущення скасування мораторію на продаж землі сільгосппризначення; не допустити створення механізмів, що дозволятимуть торгувати землею сільгосппризначення в обхід мораторію; продовжити мораторій на 10 років, розробити практичні механізми стимулювання і розвитку фермерського господарства, малого і середнього бізнесу в аграрній сфері.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Батьківщина» добилась розгляду питання про продовження мораторію на продаж землі

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.