Чернівчанин Олег Охотський: 'Депутатом можна бути раз, максимум двічі, а те, чи голосувати за партію, де є злодій, тільки через співчуття до постаті лідера - вирішувати вам'

Чернівчанин Олег Охотський: "Депутатом можна бути раз, максимум двічі, а те, чи голосувати за партію, де є злодій, тільки через співчуття до постаті лідера - вирішувати вам"

18.10.2020, 20:53
Відомий у Чернівцях підприємець і меценат, колишній депутат Чернівецької міської ради Олег Охотський, який, як патріот Чернівців, публічно пообіцяв сприяти обранню мером людини, котра справді зможе навести лад в обласному центрі, поділився своїм баченням відповідального голосування на виборах до місцевих рад
 
- Шановні друзі в спільноті, хочу розповісти вам своє бачення відповідального голосування на виборах 25.10.2020 року! - написав Олег Охотський на своїй сторінці у ФБ. 
 
- Переконаний, що партійні гасла та фотографії кандидатів на бордах розраховані на електорат, який не думає,  так як симпатична зовнішність кандидата не вирішить наші з вами проблеми і проблеми нашого міста, а гасло на кшталт (Чернівецький голова) на тлі чийогось привабливого фото, , мало того, що не чесне,  воно ще й нескромне!
 
- Глибоко переконаний, що місцеві вибори - це не битва партій, у кого красивіша назва, або хто намалює наш університет на партійному значку, і точно вже не битва в місті та області партій українського значення! Голосувати необхідно за особистість, це битва особистостей, тобто за конкретну людину!
 
- Одночасно ми не можемо, маючи симпатію до кандидата на посаду мера, проголосувати у всіх бюлетенах (і в місті, і в районі, і в області) за партію цього кандидата на мера! Зрештою, якщо мер хороший, але в той же час  у його команді злодій йде в область, в район йде нікчема, а в місто йде людина,  яка п'ятнадцять-двадцять років сидить в депутатах, сприймає міську раду як своє власне майно, у таких випадках, безумовно, обирати потрібно  кандидатів з інших партій,  та з інших кандидатів! Я не підтримую жодного кандидата в мери і немає жодної партії, яку я підтримую!! Моя задача нагадати, що це вам вирішувати!!!
 
- Хто такий депутат???
 
- На виборах депутатом можна стати по партійних списках або бути обраним зі списку кандидатів у конкретних територіальних округах. Завдання депутата, як правило, представляти інтереси виборців в урядових структурах, захищати їхні права, закріплені в Конституції та законах. Зверніть увагу (представництво виборців та захист їхніх прав)!!!
 
- Не думаю, що ви назвете більше п'ятірки із 42 депутатів, які явно займалися захистом  ваших прав, їх там просто немає!!! А що зробили інші 37? Робіть висновки і правильно голосуйте, як велить вам ваша совість!
 
- Глибоко переконаний, що бути депутатом можна раз, максимум двічі, решта - приватизація міської ради і величезне бажання бути депутатом все життя!
 
- Я був депутатом 4,5 р. Головою комісії з питань житлово-комунального господарства, вже як депутат, створив штаб, найняв людей і всі ті роки мав справу з проблемами міста та громадян! Я розглядав більше трьох тисяч реальних заяв людей. Моя робота та сім'я відійшли на другий план! Працюючи в міській раді, мене вичавлювали як губка, я віддавав цій роботі всі свої вміння і весь час!
 
- Я б так не працював наступні п'ять років, я б царював, як багато депутатів роблять зараз! Ось чому я більше ніколи не ходив в депутати і більше не піду, хоча майже всі партії запрошують балотуватися з ними!!! А людей, які там сидять на все життя, я не розумію, і не підтримую!
 
- Наступні п'ять років розвитку та відновлення нашого міста у ваших руках!!!
 

Дорогие друзья по f сообществу, хочу рассказать Вам своё виденье ответственного голосования на выборах 25.10 !!! Я...

Опубліковано Олегом Охотским П?ятниця, 16 жовтня 2020 р.
1