Чернівчани нарікають на свавілля газового монополіста, який відрізає їх оселі від блакитного палива

Чернівчани нарікають на свавілля газового монополіста, який відрізає їх оселі від блакитного палива

11.04.2019, 11:30

Чернівчанка Татьяна Рой 9 квітня повідомила про "Беззаконие ГорГаза. Пришли с работы, а газовая труба перерезана (без предупреждения). Вообще не понятно кто это был, никто никого не видел, ни служебной машины, ни людей в форме, ни уведомления... Отключили стояк 5 квартир. Оператор службы 104 проигнорировал, говоря, что это не их проблема и бросила трубку.  Ул. Кочубея 40 подъезд 1". 

Про це жінка написала у групі СтопХам Буковина у соціальних мережах. За її словами, "большинство соседей законопослушные и платят!". Сусіди викликали поліцію для з'ясування обставин справи: "Составляем коллективное заявление, написали заявление, завтра утром звонить в ГорГаз". 

"Зараз газорозподільчі компанії ведуть велику війну, щоб відхреститись від свого дряблого майна, а також хочуть на цьому заробити ввівши плату за обслуговування своїх же мереж всяким чином спонукаючи і в деяких випадках заставляючи обєднання співвласників заключити з ними акт розмежування балансової належності газових мереж та експлуатаційної відповідальності сторін. Вот саме ця бумашка і зробить всіх мешканців, а в деяких випадках і вже зробила заручниками які несуть відповідальність по принципу один за всіх і всі за одного", - припустив Сергей Викулов . 

"Юлия Довгий: "Горгазу виставили багатотисячний борг за тіньові нарахування платежів споживачам - вони ж мусять якось помститися!!"

Про газовий шантаж монополіста 10 квітня повідомила також інша чернівчанка Antsyperova Lidiya, мешканка будинку на вулиці Університетській. 

Увага! Газовий шантаж по - чернівецьки. Вчора сусідка викликала газову службу, оскільки відчула запах газу на кухні. Приїхала аварійна команда і без будь яких повідомлень .... відключили від газу весь будинок, позбавивши всіх мешканців ЖИТТЄВО - НЕОБХІДНОЇ ПОСЛУГИ. Сказали, що в будинку (вул. Університетська 13) "З газом у вас все погано" і при цьому попередили - "Приготуйте 12 тисяч на ремонт" (??!!) ... Цілий день мешканці будинку намагалися вияснити чому і на яких підставах будинок відключений від газу, чому не усувається проблема, якщо вона, звісно, є .. І тільки після 19.00 ! дізналися від якогось службовця, що завтра о 9 буде бригада газовщиків з телебаченням ! - влаштують такий собі "показовий виступ" перед громадою. І попередили - "готуйте 10 тисяч" (вчора було озвучено 12 тисяч) інакше будинок не підключимо до газопостачання....?!! Що собі дозволяє монополіст?

"Мабуть будуть наголошувати про утримання внутрішньобудинкових газових мереж", - припустив депутат Чернівецької міської ради Юрій Бурега

СвÑ?Ñ?лина вÑ?д Antsyperova Lidiya.

Раніше ми повідомляли:

У Чернівцях 35 квартир залишили без газу, бо газовики і чиновники не можуть з'ясувати, хто має ремонтувати внутрішньобудинкові системи

Починаючи з 1 квітня 2019 року та впродовж трьох днів, на Аварійно-диспетчерську службу ПАТ «Чернівцігаз» надійшли виклики про витоки газу на газових мережах і під’їздах за адресами: вул. М. Заньковецької,25/25а, вул. І. Франка, 7 та вул. Садова, 4 в місті Чернівці.

При виїзді на місце, в перелічених будинках, фахівці АДС виявили численні витоки газу та порушення в частині експлуатації внутрішньобудинкових газових мереж, в результаті чого, було припинено розподіл газу згідно Правил безпеки систем газопостачання.

Про ситуацію, яка склалася, ПАТ «Чернівцігаз» повідомило кожного із балансоутримувачів — ПП «Регіон-Центр», КЖРЕП №6, КЖРЕП №5, копії відповідних листів направлено на Чернівецьку міську раду.

Нагадаємо, Фірму «Єврокомунбуд» - управителя будинку, де стався вибух газоповітряної суміші, попереджали про необхідність перевірки димових і вентиляційних каналів

Ми неодноразово інформували громадськість, органи місцевої влади та балансоутримувачів про зміни в законодавстві, які покладають відповідальність за стан внутрішньобудинкових систем газопостачання на власників будинків — фізичних осіб, ОСББ чи управителів. Зокрема, це питання обговорювалося під час круглих столів, спільних нарад в Чернівецькій міській раді. Окремо, листами, компанія поінформувала всіх балансоутримувачів та управителів житлових будинків. З огляду на те, що відповідальні особи самоусунулися від виконання прямих обов’язків, кількість таких аварійних ситуацій, які призведуть до відключення будинків від газопостачання може значно зрости.

Станом на сьогодні, без газопостачання залишаються 35 квартир, оскільки за жодним із трьох будинків, не підписано Акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін, а також досі не визначено сервісну компанію, яка усуне виявлені порушення та надалі здійснюватиме сервісне обслуговування зазначених мереж.

 ДОВІДКА

Публічне акціонерне товариство «Чернівцігаз» єдина на території Чернівецької області компанія-ліцензіат з розподілу природного газу. ПАТ «Чернівцігаз» експлуатує 8 788 км. газопроводів. У 2018 році підприємство протранспортувало близько 367,5 млн. м. куб. природного газу. Клієнтами компанії є понад 230 тисяч сімей Чернівецької області та більше 3 тисяч підприємств, установ і організацій. ПАТ «Чернівцігаз» є одним з найбільших роботодавців Чернівецької області. Штат компанії становить близько 1200 осіб. Підприємство входить до трійки найбільших платників податків регіону.

1


КОМЕНТАРІ (1)

Ці козли від газу чисто збеленіли
Ходять, мов сновиди, людям несуть біди...

avatar

Мигай

11 квітня 2019 22:14