Через митницю намагалися завезти товар, використовуючи «схему» заниження вартості

Через митницю намагалися завезти товар, використовуючи «схему» заниження вартості

26.06.2018, 17:48

У Чернівецькій області намагалися ввезти товар на територію України, використовуючи «схему» заниження вартості

 25.06.2018 року співробітниками обласного управління захисту економіки спільно із працівниками Чернівецької митниці ДФС виявлено та задокументовано факт незаконного ввезення на митну територію України товарів за підробленими супровідними документами.

Під час огляду вантажу водій товариства з обмеженою відповідальністю надав інвойси, згідно з якими ввозиться фрукти вартістю 334 тисячі гривень Однак під час проведення перевірки вказаної інформації було встановлено, що по товариство жодних зовнішньоекономічних контрактів не укладало, не здійснювало декларування товарів та не отримувало їх.  Таким чином супровідні документи на вантаж містять ознаки підроблення. Крім того, фактична вартість продукція удвічі більша, ніж та, яка вказана в інвойсі.

Митниками складено адміністративний протокол за ч. 1 ст. 483 (Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю) Митного кодексу України. На підставі ст. 511 (Тимчасове вилучення товарів, транспортних засобів і документів) Митного кодексу України тимчасово було вилучено товарів понад 20 тон вантажу.

ПОЛІЦЕЙСЬКІ ПОПЕРЕДИЛИ ВВЕЗЕННЯ НА МИТНУ ТЕРИТОРІЮ УКРАЇНИ "ПОРОШКОВИХ ФАРБ" ЗА ПІДРОБЛЕНИМИ ДОКУМЕНТАМИ (ФОТО)

22.06.2018 року співробітниками УЗЕ спільно із працівниками Чернівецької митниці ДФС виявлено та задокументовано факт незаконного ввезення на митну територію України товарів за підробленими супровідними документами.

 Під час огляду вантажу водій товариства з обмеженою відповідальністю надав для ознайомлення товаросупровідні документи, за якими віз вантаж, а саме «порошкові фарби», з Республіки Туреччина на суму понад мільйон гривень. При детальному огляді з застосуванням відповідної техніки встановлено, що зображення штампа відправника - турецької фірми виготовлено за допомогою копіювально-печатного обладнання.

 Таким чином, посадові особи вищезазначеного товариства з метою власного збагачення намагалися ввезти на митну територію України «порошкові фарби» за підробленими документами, тим самим занижуючи їх митну вартість та ухиляючись від сплати митних платежів до бюджету.

Відносно правопорушника митниками складено адміністративний протокол.

Департамент захисту економіки Національної поліції України
Національна поліція України

1


КОМЕНТАРІ (1)

Де справи на турецькі фури Кушніра і Слона?  Де кримінальна справа на хапугу Салогора? Дмітрієв , коли вже буде порядок?

avatar

Аваковян

27 червня 2018 11:20

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.