Через амбіції Продана і Ковалюка Чернівці і далі потопатимуть у смітті: Чернівецька міськрада знову відмовилась приєднувати Чорнівку

Через амбіції Продана і Ковалюка Чернівці і далі потопатимуть у смітті: Чернівецька міськрада знову відмовилась приєднувати Чорнівку

20.12.2019, 14:33

Чернівецька міська рада вчергове не підтримала питання про приєднання села Чорнівки Новоселицького району до громади міста Чернівців.

Як повідомляє molbuk.ua, це питання розглядалося сьогодні другим у порядку денному чергової сесії міськради.

Під час тривалих дискусій депутати "Рідного міста" висловлювали позиції проти об’єднання. За їх словами, це невигідно для міста Чернівців, а також міського бюджету.

Натомість міський голова Олексій Каспрук заявив, що через амбіції двох людей – Василя Продана і Богдана Ковалюка, які виступають проти приєднання Чорнівки, Чернівці третій день потопають у смітті.

Водночас Каспрук назвав кілька варіантів вирішення цієї проблеми, а також заявив, що у разі, якщо міськрада знову не погодиться ухвалити рішення про приєднання Чорнівки, він запропонує Ковалюку піти поспілкуватися з чорнівчанами.

Зрештою, депутати не підтримали пропозицію про об’єднання села до Чернівців. "За" проголосували 15 депутатів.

Мешканці села Чорнівка Новоселицького району відновили блокування дороги на міське сміттєзвалище у Чернівцях після того, як Чернівецька міськрада відмовилась приєднувати Чорнівку до громади міста.

Про це кореспонденту molbuk.ua повідомив місцевий житель, учасник акції протесту Сергій.

За його словами, блокування дороги було призупинене сьогодні з 9.45 до 11.00 – на час проведення сесії Чернівецької міськради.

Як зауважив пан Сергій, за цей час на сміттєзвалище проїхали з відходами 15 сміттєвозів.

Проте, після того, як Чернівецька міськрада проігнорувала прохання жителів Чорнівки, жителі села вирішили відновити блокування дороги.

Нагадаємо, група жителів села Чорнівка 17 грудня оголосила про безстрокове блокування дороги до сміттєзвалища на околиці Чернівців. На такі радикальні дії громада пішла у зв’язку з небажанням Чернівецької міськради ухвалити рішення про приєднання Чорнівки до громади міста. Натомість у Чернівецькій ОДА селу Чорнівка запропонували приєднатися до Колінківців, однак мешканці виступають категорично проти цього.

У зв’язку з блокуванням дороги, у Чернівцях уже дві доби не прибирають тверді побутові відходи із сміттєвих контейнерів поблизу житлових будинків. Комунальне підприємство "Чернівціспецкомунтранс" заявило, що знімає з себе відповідальність за цю ситуацію.

Джерело:  molbuk.ua

1