На сайті BukNews завершилася чат-конференція Олександра Пуршаги. Читайте відповіді

На сайті BukNews завершилася чат-конференція Олександра Пуршаги. Читайте відповіді

12.10.2015, 20:15

У понеділок, 12 жовтня, з 16.00 до 17.00 на інформаційному сайті "BukNews: Всі новини Буковини" відбудеться чат-конференція кандидата на посаду Чернівецького міського голови від партії ВО "Батьківщина" Олександра Пуршаги.

 Діючий депутат Чернівецької обласної ради, начальник управління капітального будівництва Чернівецької ОДА, який  віднедавна також очолив Чернівецьку міську партійну організацію ВО "Батьківщина", упродовж  години відповідатиме на питання читачів. 

Спілкування відбудеться в он-лайн режимі. 

Питання першому кандидату, який очолює список ВО "Батьківщина" до Чернівецької міської ради можна буде поставити як під час чат-конференції, так і заздалегідь. 

Запитайте те, про що ви не наважувалися запитати раніше!

Дізнайтеся більше про політичного діяча і людину. 

І.  Для того, щоб поставити запитання - перейдіть у відповідний розділ, який показано на малюнку. Щоб зайти достатньо натиснути на напис: "задайте питання".

 ІІ. Наступні кроки: 1) внизу сторінки напишіть у вікні своє запитання, 2) введіть захисний код, який підтверджує, що запитує людина і 3) натисніть  "надіслати".

 

ІІІ. Якщо ви потрапили на сайт через Фейсбук, на що вказує напис "Ви увійшли як (ІМ'Я ПРІЗВИЩЕ)", але  бажаєте залишити свій коментар або поставити питання АНОНІМНО, натисніть напис "ВИЙТИ" поруч із вашим ІМ'ЯМ і ПРІЗВИЩЕМ. Так, як це показано на малюнку. 

ІV.  Після цього відкриється нове вікно і ви зможете поставити своє питання чи залишити коментар так, як описано в ситуації  ІІ. Вказувати ім'я у віконечку "Ім'я" не обов'язково. Питання чи коментар все одно потраплять на сайт. Вказати потрібно лише захисний код. 

1


КОМЕНТАРІ (7)

привет
avatar

ktokkisa

07 січня 2017 22:44

Биопроектирование для для различных направлений производства
avatar

Alinaamath

12 січня 2017 10:47

Автомойка в Гомеле - Почистить салон машины в Гомеле, Химчистка салона автомобиля.
avatar

Dwightmica

13 січня 2017 00:10

avatar

GalinaTuh

21 січня 2018 23:17

avatar

Galinareamn

21 січня 2018 23:45

Hi, i'm new to the forum and i would like to know if anyone has played Shadow Fight 2. I like the game verry much and i would like to know if there are any cheats
avatar

BrendonGairl

18 лютого 2018 13:03

avatar

CharlesItaky

25 березня 2018 19:07

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.