Бурбак запитав у Яреми й Авакова чи  Маніліч - корупціонер

Бурбак запитав у Яреми й Авакова чи Маніліч - корупціонер

16.01.2015, 17:56

Про народний депутат України Максим Бурбак написав на своїй сторінці у ФБ. 

- На виконання наказу виборців. Впевнений, цього разу чесне та відкрите розслідування остаточно розставить всі крапки в цій заплутаній історії, - повідомив нардеп. 

1


КОМЕНТАРІ (7)

і шо подейкує Єреміца (видалено адміном))))) чи тепер вірно подекує (видалено адміном) Бабинська(видалено адміном) вона ж ББ ))))))))))))))

avatar

Дон Педро Чупакабро

16 січня 2015 16:02

Ты просто (видалено адміном). Ты просто пыль- (видалено адміном). Главно , (видалено адміном).

avatar

1- му

16 січня 2015 16:41

вовчику бери свою мареську, підключай (видалено адміном) (видалено адміном) і (видалено адміном) тут на пару,а то (видалено адміном) атака на (видалено адміном) (видалено адміном)схожа)))))))))))))

єТо корошо шо клює (видалено адміном) (видалено адміном))))) процес пішов!

avatar

1- му 16 січня 2015 16:41

16 січня 2015 16:53

та (видалено адміном) ви (видалено адміном)(видалено адміном)::::)))))

настане час і він не за горами,ви як (видалено адміном) пищатимете, (видалено адміном)(видалено адміном).

avatar

(видалено адміном)

16 січня 2015 17:36

Нікі он же Мікі, (видалено адміном) ти б (видалено адміном)  можеш тільки  за Є(видалено адміном)еміцну (видалено адміном) ховаючись, (видалено адміном) (видалено адміном) (видалено адміном)

непоспішай..... помалесеньку отримувати задоволення будеш,(видалено адміном) (видалено адміном)

 

 

avatar

1- му

16 січня 2015 18:29

до мене як народного дупутата звернулася Надія Вірна , вона ж в миру Надія Бабинська.... пане Генеральний прокуроре дайте мені відповідь де ДВІ тисячі пятсот гривняків? НуДЕ?

avatar

чесні

16 січня 2015 18:46

Бабинська перейняла сумнівну естафету від Єреміци?  позор!

avatar

Женя,студент ЧНУ

17 січня 2015 10:36