Бурбак з Фищуком обговорили реформу  охорони здоров'я з керівниками лікувально-профілактичних закладів області

Бурбак з Фищуком обговорили реформу охорони здоров'я з керівниками лікувально-профілактичних закладів області

16.06.2017, 15:52

Голова парламентської фракції "Народного Фронту", народний депутат України Максим Бурбак разом з головою Чернівецької ОДА Олександром Фищуком зустрілися сьогодні  з керівниками лікувально - профілактичних закладів області.

 Про деякі подробиці зустрічі Максим Бурбак написав на своїй сторінці у ФБ

- Спершу привітали медиків з їх професійним святом. Обговорили початок реформи охорони здоров'я в Україні. Зокрема, законопроект №6327 «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг», за який в першому читанні проголосувала фракція «Народний Фронт».

Ще під час останньої зустрічі з медиками Буковини, де йшлося про позицію «Народного Фронту» щодо створення 3-х госпітальних округів в нашій області (до речі, це наша спільна перемога!), я пообіцяв, що реформу охорони здоров’я ми обов’язково обговорюватимемо на професійному рівні, будемо спільно зважувати всі ризики, враховувати пропозиції.

Сьогодні відбулась змістовна та жвава дискусія, за результатами якої будуть розроблені та оформлені поправки до законопроекту №6327 і які, відповідно до процедури, будуть внесені мною до другого читання.

Поправки стосуватимуться гарантування надання медичних послуг учасникам бойових дій. Обов’язково буде передбачено систему прав і обов’язків як пацієнтів, так і лікарів, а також чітко виписано повний вичерпний перелік медичних послуг, які входять до державного гарантованого пакету (ст.5 даного законопроекту).

P.S. Приємно вразило, що жодного голосу проти реформи охорони здоров’я не було. А таке широке відкрите фахове обговорення змін в нашій державі в нашій області вже стало позитивною практикою.

Світлина від Maksym Burbak.

Світлина від Maksym Burbak.

Світлина від Maksym Burbak.

Світлина від Maksym Burbak.

Світлина від Maksym Burbak.

1


КОМЕНТАРІ (1)

Все это смешно и нелепо.Профанация!Поспорим?

avatar

Шлема

16 червня 2017 18:46

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.