Бурбак про те, чому Чернівецька область серед  найгірших з ремонту доріг: 'Не треба мені розповідати, що немає фінансування'

Бурбак про те, чому Чернівецька область серед найгірших з ремонту доріг: "Не треба мені розповідати, що немає фінансування"

27.05.2015, 21:14

Народний депутат України Максим Бурбак прокоментував слова міністра інфраструктури України, який назвав Чернівецьку область у трійці найгірших з ремонту доріг.

- Не потрібно мені розповідати, що не було фінансування, бітуму, асфальту... До червня місця ви понинні були завершити принаймні ямковий ремонт, - сказав народний депутат під час прес-конференції у Чернівцях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Буковина найгірше в Україні справляється з ямковим ремонтом доріг

Якими бачать дороги мешканці Чернівців?

Яценюк дає мільярд на дороги, але вимагає, щоб нічого не "списали"

Максим Бурбак порадив Оксані Продан не піаритися на темі ремонту доріг

гор Гах: «Сказати, що дорожники України переживають складні часи – нічого не сказати»

Докладніше про дорожну проблему на відео: 

КМУ виділив 77,5 тисяч на дорогу Стрий - Івано-Франківськ - Чернівці - Мамалига

Як відомо, 95% доріг в Україні потребують капітального ремонту

 Кабінет міністрів України виділив 777,5 млн. грн. на ремонт доріг української частини Карпатського єврорегіону. Постановою уряду від 25 травня №323 затверджено порядок використання цих коштів, повідомляє ZN.UA.

 У 2015 році передбачені видатки на поточний ремонт таких доріг:

 Н-09 "Мукачеве — Рахів — Богородчани — Івано-Франківськ — Рогатин — Бібрка — Львів" — 547,5 млн. грн;

 Н-10 "Стрий — Івано-Франківськ — Чернівці — Мамалига (на Кишинів)" — 77,5 млн. грн;

 Р-24 "Татарів — Косів — Коломия — Борщів — Кам'янець-Подільський" в межах Івано-Франківської області - 75 млн. грн.

 Нагадаємо, як повідомляли раніше в "Укравтодорі", 95% доріг в Україні потребують капітального ремонту. За словами голови держслужби, Україна займає 139 місце з 144-ох країн світу за якістю доріг.

1


КОМЕНТАРІ (8)

Радник голови ОДА Килару тиснув на Держлісгосп задля звільнення дружини депутата облради Тирона. Перемога демократії!!!

avatar

Держлізгосп

27 травня 2015 19:44

А чим не вгодила Кілару дружина Тирона, яка успішно розвиває в лісгоспі туристичний напрямок? Навіщо кілару її звільняти? Хіба вона втручалася у кіларівські експортні схеми?

avatar

дуже цікаво

27 травня 2015 20:43

а хто ти такий щоб тобі щось розповідати?

avatar

просто

27 травня 2015 22:03

 А  де  повинен  був  брати  "  бітум, асфальт,..."  Гах,  щоби  робити  дороги?  Ти,  Максиме-ледар  і  лежебока,  хоча  би трішки  ДУМАВ  головою!  Люди  ТРИ  МІСЯЦІ  без  зарплатні!  За  копійки,  що  надходять  їм  з  Укравтодору, на  з/платню,  вони  роблять  ямкові  ремонти.  Гроші,  що  "пробила"  Продан  на  Прикарпаття,  РОЗУМНІ  ДЕПУТАТИ  забрали  на  Львівщину і  Ів.Франківщину. А  депутати  БЕЗ  РОЗУМУ,  шукають  "бліх  у  власній ширінці"...

avatar

Тарас

27 травня 2015 22:46

Что - то  странное  с  умственными  способностями  у  нашего  Максима!  Действительно, сам   подтверждает, что  финансирование  дорожного  хозяйства  в  области  нулевое,  но  виноваты  дорожники?!.  Виноваты  они!  Оказывается,  им  надо  попродать     свои  дома  и  семьи  ( которые  три  месяца  без  денежного  обеспечения),  чтобы  на  эти  деньги "слепить  нужную, Бурбаку,цифиру  по  ямочному  ремонту".    А  он,  сам  заваливший  работу  Министерства  и  ни  копейки  не  давший  родной  Буковине  за  три  года,  теперь  дает  "умные  характетистики"  работе   дорожников.  Помните,  как  он  шлялся  поперек  дорог  в 2013году,  бастуя  против  плохих  дорог?  А  сам  НАПЛЕВАЛ  НА  НАС  И  НАШИ  ДОРОГИ!  Дорожных денег -то,  в  области  море!  150 млн.   акцизного  сбора под  дупой у губернатора+ 150-200млн.с  денег  на  Прикарпатский  регион,  что  выбила  ПРОДАН+копейки  от Укравтодора.  Но  здесь  надо  работать  депутатам  ВР  и  облсовета!  Не  хотят!   Легче, ведь,  оставить  в  дерьме  пешек.  Есть  предложение,  выгнать  с  области  Бурбака!  Толку,  ведь,  с него  -НОЛЬ! ТРЕПЛО!!!

avatar

НВ

27 травня 2015 23:34

Какие это деньги Продан выбила ? Эти деньги  и планировались для Львовщины и Франковщины. Продан как замглавы бюджетного комитета только визировала проект, вставивши туда свою правочку про Черновицкую область.Она так ко всем законопроектам примазывается и пиарится на этом.   А те, кто готовил этот закон, выполняет его как и планировал.Буковины перепадут крохи, если хоть что-то останется. 

avatar

28 травня 2015 00:10

Продан хоть  примазывается  и  маленький,  но  толк  есть.  А  Бурбак,  кроме  набивания  собстенных  карманов  с  Буковины  в  её  развитие  не  дал  ни копейки,  Только  вредит,  не  лучьше Папиева.Быть  Министром  и  только  гадить  в  область-надо  уметь!   И  ногтя  ломаного  не стоит  он  самого  не  трудоспособного  работника  дорожной  службы.  Враги делают  области  больше,  чем  этот  кадр!

avatar

Последнему коментатору( думаю,Бурбаку)

28 травня 2015 08:51

Коли би пан  Бурбак,   як  і Пивоварський (бувший і  сьогодніній Міністри)  були  фахівцями і , крім  грошей  у  власній  кишені,  могли  рахувати,  то  вони  би   ніколи не  назвали  Чернівецьких дорожників  в  числі гірших.  Протжність  доріг київщини-8500км,тернопільщини-5100км,чернігівщини-7700км, львіщини-8400км... Зроблено  ямковий  ремонт   на 120-150тис.кв.м.  Протяжність  чернівецьких  доріг-2800км  і  зроблено більше50000кв.м ремонту.  То, хіба  це  гірші  показники?  Хоча грошей  чотири  перші області  отримали  в цьому  році  від  80до250млн.гр.,  а  наші- лише 14млн.   То  хто  і  як  працює,  пане  Бурбак? Голова, щоби  думати,  а  не   цвях  для кашкета!

avatar

Статист

28 травня 2015 10:49