Бурбак подарував педагогам Хотинщини святково-неймовірний концерт військового оркестру

Бурбак подарував педагогам Хотинщини святково-неймовірний концерт військового оркестру

08.10.2018, 15:39

Освітяни Хотинщини відзначили День працівника освіти урочистою ходою з оркестром. 

Освітяни пройшли урочистою ходою містом у супроводі військового оркестру восьмого Чернігівського навчального центру Державної спеціальної служби транспорту України.

5 жовтня 2018 року, в районному будинку народної творчості та дозвілля відбулися урочистості з нагоди свята освітян.

З привітальним словом до вчителів, вихователів, викладачів, майстрів, зусиллями яких твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави звернулась заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Бринь. У своїй промові посадовець підкреслила велич і мудрість значення вчителя для суспільства, подякувала педагогічним колективам району, ветеранам педагогічної праці за плідну роботу , за те, що вони виконуючи свій професійний обов’язок, вчать нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.

Тетяна Іванівна акцентувала увагу на тому, що районна державна адміністрація не стоїть осторонь навчально-виховного процесу Хотинщини, підтримує впровадження інноваційних технологій та допомагає у розвиткові освіти вцілому.

У ході урочистостей було вручено премії, грамоти та відзнаки кращим представникам професії за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти.

За сприяння районної державної адміністрації та народного депутата України Максима Бурбака, військовий оркестр восьмого Чернігівського навчального центру Державної спеціальної служби транспорту подарував педагогам Хотинщини святково-неймовірний концерт під дерегуванням Миколи Смаля, начальника оркестру.

У виконанні оркестру звучали саунд-треки до кінострічок, а також пісні відомих виконавців світу.

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.