Бурбак неполіткоректно розкритикував 'злодійський блок' через торги навколо створення ЦВК

Бурбак неполіткоректно розкритикував "злодійський блок" через торги навколо створення ЦВК

20.09.2018, 09:01

Народний депутат України Максим Бурбак порадив представникам "Опозиційного блоку" не будити лихо, поки воно сидить тихо. І нагадав про відповідальність за убитих на Майдані людей. 

- Моя відповідь зрадоблоку під час розгляду їх Постанови, яка гальмувала процес підписання Закону про зміни в ЦВК. Такі вже «патріоти» стали, що без сорому Небесною сотнею прикриваються. І парламент для них - торгаші, і законі не такі. Довелося нагадати після чиєї діяльності почалось Революція Гідності і до чого призвела, - сказав Максим Бурбак. 

Більше на відео: 

 ДОВІДКОВО:

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій підписав закон про збільшення кількості членів Центральної виборчої комісії і передав на підпис президентові Петру Порошенку.

Це він зробив під час пленарного засідання парламенту у середу.

Перед цим депутати обговорили постанови №9090п, №9090п1 та №9090п2, які були подані від фракцій "Батьківщина" та "Опозиційний блок" і які мали на меті скасувати ухвалений напередодні закон Парубія №9090 щодо збільшення складу ЦВК.

Так у фракції "Батьківщина" наголосили, що закон був ухвалений з порушенням регламенту і у майбутньому може бути оскаржений у суді.

За словами депутатки Альони Шкрум, "Батьківщина" не проти оновлення ЦВК, але хоче зробити це легально.

В "Опоблоці" наголошували, що президент намагається узурпувати владу і перед виборами збільшити свій вплив на Центральну виборчу комісію, збільшивши її склад.

Крім того, представники фракції "Самопоміч" теж заявили про порушення, зазначивши, що Порошенко сам нагороджував нинішнього голову ЦВК Михайла Охендовського, який був причетний до злочинної влади часів Януковича, а зараз намагається сфальсифікувати оновлення складу Комісії.

Голова фракції БПП Артур Герасимов наголосив, що у залі багато брехні і всі ті, хто говорять про порушення процедур, просто не хочуть оновлювати ЦВК.

Після тривалого обговорення та взаємного обміну образами і звинуваченнями, у залі парламенту не набралось достатньої кількості голосів за розгляд кожної із постанов.

"Я поясню, що відбувається. Коли ми знайшли можливість вирішити питання оновлення ЦВК, тепер говорите про опір, про якісь порушення. Про яке порушення ви говорите?", - заявив Парубій.

"Тут оці хлопці вбивали нас (звернувся до представників фракції "Батьківщина, говорячи про "Опоблок" - ред.). Не треба бути з ними солідарними. Це вказівка Кремля. Ми розблокували процес оновлення ЦВК, ми виконали всі вимоги Парламентської асамблеї і завтра оновимо її і ніякі темні сили нас не зупинять", - заявив він.

Після цього спікер парламенту оголосив, що при всіх у залі підписує закон про збільшення кількості ЦВК і передає його на підпис президентові.

18 вересня Верховна Рада збільшила кількість членів Центральної виборчої комісії з 15-ти до 17 осіб.

Раніше точилися тривалі суперечки щодо кандидатів на посади членів ЦВК, яку давно слід оновити. У комітеті було 13 вакантних місць, а кандидатур запропонували 14.

Відтак збільшення складу ЦВК спростить переговори політсил щодо нового складу.

1


КОМЕНТАРІ (2)

Більшість людей неполіткоректно висловлюється

і про зрадоблок і про саму бурбачню, ганьба їм.

avatar

ред.

20 вересня 2018 09:49

Найбільший "злодій" у ВР в питанні про ЦВК це коаліція в складі БПП і НФ. Народ все бачить і аналізує, депутате... Тому не вішайте нам "спагетті на вуха".

avatar

Юрій

21 вересня 2018 08:46

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.