Буковинця, який убив матір і 8-річну сестру, засуджено до довічного позбавлення волі

Буковинця, який убив матір і 8-річну сестру, засуджено до довічного позбавлення волі

04.08.2021, 16:03

Довічно сидітиме 21-річний вбивця 8-річної Анни-Марії Гушуватої та її матері. Кривдник виявився сином та братом потерпілих. 

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Чернівецької області. 

Як приклад,  ювенальні прокурори домоглись справедливого покарання для вбивці 1,5-річної Тоні Пасюк з села Заволока колишнього Сторожинецького району.

Дитину задушив рідний батько, після того як вбив її матір. Чоловіка засуджено до довічного позбавлення волі.

 До 6 місяців арешту засуджено буковинця, який вчиняв психологічне насильство над своєю дружиною. 

Нагадаємо, протидію кримінальним правопорушенням, пов’язаним із домашнім насильством відносно жінок, чоловіків та дітей визначено пріоритетом роботи органів прокуратури на 2021рік.

За перше півріччя цього року у Чернівецькій області зареєстровано 91 кримінальне провадження, пов’язане з домашнім насильством та 23 провадження проти статевої свободи та статевої недоторканості осіб.

Безпосередньо за ст. 126-1 КК України (домашнє насильство) обліковано 72 кримінальні провадження (проти 47 за аналогічний період минулого року). Потерпілими від вказаної категорії злочинів та проступків визнано  89 осіб (77 жінок, 8 чоловіків та 4 дітей). 

До суду скеровано 58 кримінальних проваджень. 

Основним завданням прокурорів при розгляді таких справ є  ефективне відстоювання інтересів потерпілої сторони, притягнення винних осіб до відповідальності. 

1