Білогорка і Ткачук змагатимуться за крісло мера Чернівців. Федорук, Каспрук, Михайлішин і Продан ще думають?

Білогорка і Ткачук змагатимуться за крісло мера Чернівців. Федорук, Каспрук, Михайлішин і Продан ще думають?

03.04.2013, 17:57

У Чернівцях неформально розпочалась передвиборна гонка за крісло мера. Про свою ймовірну участь у виборах міського голови вже заявили кілька місцевих політиків. Про це повідомляє кореспондент molbuk.ua


Депутат облради Андрій Білогорка

Депутат облради Андрій Білогорка балотуватиметься, якщо його висуне громадська ініціатива "Рідне місто". Про це він заявив у понеділок на круглому столі, на якому обговорювали другу річницю перевороту у міськраді.

Якщо у четвер парламент призначить дату виборів, за крісло мера готовий боротися співаючий депутат облради Віталій Ткачук.

- Я продовжуватиму виступати зі своєю ініціативою "Нам тут жити". Гадаю, я буду єдиним кандидатом на пост мера, який матиме у своїй програмі молодіжне політичне спрямування, - сказав Ткачук в інтерв’ю кореспондентові molbuk.ua


Депутат облради Віталій Ткачук

А ось секретар міськради Віталій Михайлішин, який після поразки на парламентських виборах говорив, що ймовірно візьме участь у виборах мера, нині ще вирішує, чи варто це робити.

- Давайте почекаємо, хай нардепи проголосують за призначення виборів, - каже В.Михайлішин. - Я все ж таки сподіваюся і дуже хочу цього. А коли проголосують – тоді будемо визначатися. Сподіваюся, чернівчани зроблять свій вибір, і питання спекуляції по цій теми буде вже завершеним до 2015 року.

Не вирішив, чи братиме участь у виборах міського голови і колишній мер міста, народний депутат від опозиції Микола Федорук:

- Коли будуть призначені вибори – тоді й поговоримо. Зараз не треба поспішати.

У вівторок про свою готовність йти на вибори мера заявив опозиціонер Олексій Каспрук.

У четвер, 4 квітня у Верховній Раді запланований розгляд постанови про призначення позачергових виборів мера Чернівців.

Джерело: molbuk.ua 

Аналітики припускають, що в боротьбу за мерське крісло може також включитися народний депутат Оксана Продан.  

1


КОМЕНТАРІ (2)

О, правильно, давайте бабу к власти.....

avatar

!!!!!!!!!

03 квітня 2013 20:39

Не дай Боже бабе власть. За баб у нас не голосуют)))
Хватит нам пенсионера, Федорука, пусть сидит себе в ВР и исполняет предвыборные обещания. Нужно молодого, нового человека!

avatar

Мужик

03 квітня 2013 23:48